darganotas oras!

darganotas oras!

salta…lyja lietus…gal kas norit but mano draugais?..vistik smagiau bury nors ir virtualiam…

Labaspas mus nelija.Juokiasi(kol kas…)Laimingas

na ir nedraugiski…

Šypsenadraugiski tik pirmadienis sunki diena…Cha chaCha chaCha cha

kodel sunki?

na ir kas?

na ir nieko…

Mane toks oras prie zemes traukia!Girtas Ir kaip tik papuoliau po lietum, teko zirglioti per balas…Nežinau Fui…Pavargęs

nepamirsk "antigripino" isgerti…MirktCha cha

Diena buvo visai silta,kai saultue uzspiginoLiežuvis

Jo, kol saulute sviete buvo geraiMirkt, bet veliau paziurek kas pasidare!Pavargęs

100g.!Cha cha Reikia kokios arbatikes su citrina isgerti!Taip Visi eikit ikalti - ar 100g.Taurė ar arbateles!Laimingas

O aš visiškai nejaučiau šiandien rudens darganos. Į namus grįžau tvarkingai - parvežė svečias tokiu baisingai dailiu limuzinu Šypsena Aš šalia jo sėdėjau kaip pacukruotas tortas - velnioniškai patenkinta savimi ir aplink esančiais Juokiasi

Na, jeigu rimtai - keistas metas ruduo. Tas prieblandos metas tęsis gana ilgai - kone pusę metų gyvensime tamsos ir depresijos gniaužtuose. Et, bepigu tokiems prancūzams ar italams. Sėdi sau su glaudėmis Viduržemio jūros pakrantėje ir kriauklele ant smėlio ezkizus piešia Cha cha O mums? Belieka draugauti Laimingas

Šypsenakaiptik arbata ruosiuJuokiasikas prisijunks???Juokiasi

na tada as irgi einu pasidarysiu…Mirkt O tu gal gali pavaisinti kokiais sausainiais ar saldainiukais?Drovus

Mirktbeabejo!!!Cha cha

pas mane irgi lyja… Liūdnas

Oj kaip tau aciu!Gėlė

Mirktar skanus saldainiukai???patiko???Juokiasi