Darbiniai oporatai..


Darbiniai oporatai…

Pradirbus per joninies… nors savaitgalis geras buvo Geraidaug Alus, pirtis, maudynes… ir valtis luzo tik rpadejus palukti Ufff6 metai fanierai savo daro… Žliumbiagal kas turit kokiu galu… reikaljnga plastikine valtis… ilgis ~4m plotis ~1.3… ploksciadugne… Šypsena

uzpsai, kaip tu nesupranti kad db krize ir visi net valgyt neturim uz ka, o tu erzini savo ml’u, valciu pirkimais, pirtim ir t.t. Nekaltas

Cha cha

Drakoniukas… nesinervuok taip… ateis geresni laikai ir i tavo darza… Drovus Šypsena

tai kaip man jaustis kai tu saslus valgai, o as namie, net nenamie, o BUTE, sausa desra ant duonos dedu, nes ant sviesto neliko Užsispyręs

Juokiasi Juokiasi Gerai Juokiasi Juokiasi

Drakoniukas… darbas zmones puosia… pachalini ir turi… as per jonines dirbau… sestadieni tik pirma laisva diena… mano bendradarbis visas iseigines pradirbo/chalturino vakar tik namo gryzo… plyteles kolojo… 600lt per 4 dienas uzsidirbo… o kad darbo nera tia nereik pasakas sekti… kas iesko tas randa…

pasakyk tai 325tukstanciams bedarbiu Cha cha

xz … kazkodel mano pazystami dirba tolkia pesnia… uzsiverte darbais… man jau menesi laiko mano plyteliu klojejes neturi laiko man sudeti balkone 20 kv plyteliu… nereik noret dirbti vos judant ir gauti geras shaibas… sias laikais reik judesi daryti… Šypsenadraugelis iesko darbuotojo jau trecia savaite… neranda nieko normlaaus nes vien lochai ateina… tai gal ten ir yra didzioji dauguma lochu tinginiu is tu 300K bedarbiu… ???

ziurek kad uz tokius zodzius 300k bedarbiu kirviais taves neuzkapotu Juokiasi

pritariu kyborgui, darbo yra šiai dienai belekiek ir už tikrai gera atlygi, irgi vos spėju verstis Ufff dėl darbo jėgos irgi, ieškojo tėvukas mechanizatoriaus traktoristo, tai gali užsiversti grabais, kol surasi ne tik norinti dirbti, bet suprantati ka dirba, su kuom dirba ir kaip turi dirbti, bei nebijanti viršvaladžiu Ufff

aš būdamas studentu, turiu pastovu darba, visus mokslo metus ir priedo, belekiek darbo vasara, o tai jau ka šnekėt apie tuos kur nieko neveikdami darbo neranda Apkabinimas gal tiesiog nėr paskaitos dirbi, gauna socialines išmokas, ir gyvena sau Kietas

Kyborgai parasiau pm tau pasitikrink kai prisijungsi ir atrasyk Cha cha

atrasiau… ? Cha cha