darbas baigtas


darbas baigtas

labai daug visokiu kompu kampeliu isikisimu ir t.t.

kitaip neiisejo,vamzdynas turi buti

drylio, o kaip tu darei su isoriniais kampais? Nueminejai kampus is negraziosios puses, kad graziau susileistu plyteles?

kestasm>butent cia ir yra skaudzioji dalis,gal kitas sakys ai px nihui dielat. zaidimo yra dx,patikekit. skolinausi is gero draugo profesionalias stakles su deimantiniu pjuklu (RUBI firmos) ir pjausciau 45 laipsniu kampu. o plastmasines juosteles tai nemoksom ir sudarankiams. nu dar aliumines buna puse grybo,tai dar galima ikomponuoti graziai

ech…pavydziu tuliko Šypsena labai graziai susitvarkei,ale man tamsoka biski-laikrasti negerai prieblandoj skaityti Girtaso mes tulika tvarkyti tik kitais metais imsimes turbut Žliumbia kaireje pusėje kažką panašaus teks daryti Nežinau pjaustymo pilna bus -kreipsimės,jei ka, su klausimais Labas

pamacius virsaus nuotrauka tikrai butu buve geriau kairej pusej esanti isikisima daryt per visa auksti, juo labiau kad virsuj irgi toks pats isikisimas. lygiai tas pats su galine siena. bet siaip grazu

neblogai o tas kairėj fotkej išsikišimas labai jau tiks pasidėti sulčių stiklinei Cha cha Juokiasina o jei rimtai - tai surasit ką padėt - šikpopierį ar deziką Labas

grieta>tik taip atrodo vakare be blico fotkinau. vytux> buciau isvis nedares to isikisimo nei apacioj ,nei virsuj. bet dariau vien tik del to,kad islosciau vietos.ai galvoju ateis koks druckis ir subine neitilps ant puodo Cha chao po tais isikisimais slepiasi gyvatuko vamzdis einanti i vonia. krc ziaurus vamzdynas ,nieko nepadarysi nesuleisi i siena ,butu koks paskutinis aukstas,kita kalba. agne>va,va kol nera aksesuaru toje vietoje stovi sikpopierius Cha chao ideja su sultim verta demesio,tik ne sultis reikia ten satyt,o alauas bonke

drylio - eik tu shikt ! Cha chane nu siaip tai grazhu Šypsena

Pas mane lygiai toks pats tulikas ir laukia remonto. Geru ideju pasiemiau MirktLiko vienas klausimas, ten po plytelem yra skaitikliai. Kaip padarytas priejimas ju pasiziureti?

zyben Gerai

Pas mane tulike po plytelem yra skaitikliai, tai meistras labai graziai idejo dureles

3of6 > imesiu fotke for u su durelem Mirktsek fotkes

drylio: del kampu, todel ir klausiu, nes draugas vonia daresi, tai jam tik vienoj vietoj koki metra reikejo tokio isorinio kampo suleidima daryt, tai knisos ilgai. O cia pas tave… keli metrai. Bet jis slifavo su bulgarke paprasta ŠypsenaIsejo normaliai Mirkt

matai su staklem zjb jokiu dulkiu beveik,o su bulgarke kalnas Cha chabet teko kaikur ir su bulgarke pasidarbuoti

MAn plyteles butu per dideles kaip kokiam visajam tulike Nežinau