Dar vienas kibiriukas :)

Dar vienas kibiriukas :slight_smile:

AE86 Trueno Gerai

va shitas daigtas man graziai ziurisi ir ypach ratatai Girtasbet iki visishko ishbaigtumo man truktu baltu posukiu vietoj tu geltonu,butu ishlaikytas toks vientisumas Gerai Nekaltas

RM, susitrenkei galva? Juk kiekvinas turintis pinigu butinai pirks naujesne corolla, o ne shita lauzha! Juokiasi

“ratatai” tai tuoj taps neatsiejamu tiurlingistu atributu… deti juodus, nesvarbu kad nesiziuri Veee tokia mada…

VAZZ vel kursto nesantaika, reiktu pailset tau Taip

Raishteli,del galvos tai visihskai neteisus,nes manyciau tavo atveju reiktu rupintis del to Labaso del shito,sakau,kad jis man grazus auto,o ne apie kazkokius pirkimus dabar shneka eina Paplepėkim Be be bepapa-nelabai jau reikia kreip demesi i jo shituos ishsishokimus,na bet… Šypsena

es-ne - kurioj vietoj ratai čia nesižiūri? Ir išvis, kaip TE37 gali nesižiūrėt? Pavargęs

papa, kokia dar nesantaika? Tamstos laki fantazija nera pretekstas kaska baninti JuokiasiRM, na kadangi pats nesirupini, tai man ir tenka dometis nuolat, kaip ten tau…

Raishteli-kalbek,kalbek Taip… p.s ir dar pastebejimas,man graziau atrodytu,jei priek sijonas butu nudazytas auto spalva,nes slenksciai dazyti …

geras! tik nedaziebiu, kas ten ant kapoto kazkokie strypai ? nxr juos i metalolauza Cha chao i VAZZa reik maziau demesio kreipt. jis tikrai darosi juokingas su savo pareiskimais.

Tikekimes automobilio savininkas atsizhvelgs i tavo pelnytas pastabas, ir neuzhilgo ishvysime si automobily su baltais pusukiai, kebulo spalvos “sijonu” ir audi a6 front conversionu.

O dar sako, kad Ban’as - neveiksminga priemonė Cha cha

Raishteli-velnias tu esi stopudovai,px nors ir bana gausiu,bet tu k.u.r.v.a vistiek kazkada uztilsi su savo kabliukais

ai, sita visa mano akim is priekio panasi i Nissan Silvia.

Silvia? Jomajo, nu su S12 kažkas panašaus gal ir yra :confused: O ant kapoto ten užraktai, kad ant tūkstančio einant neužsiverstų kapotas Cha cha

taip, labai panaši į s12

nu sorry bet as tai kazkaip situose kibiruose grozio neyziuriu Nekaltas

nes tik su aubi važinėji, kur tu ką įžiūrėsi, tik aubi matydamas.

wikis>> jau ko ko bet olimpiados niekada nepirksiu Špyga