dar sis tas apie merginu "keksiskuma"...

dar sis tas apie merginu "keksiskuma"…

tai stai… i privata man parase tas durnius menulis17, na ir truputi mes padiskutavom su juo, jo nuomone, jei 20mete mergina turejo 6 vaikinus, tai jau ji keksiu kekse, kuria tuoj pat reiktu palikto no matter what…na jo paziuros l. krastutines, bet stai man vel kilo kruva klausimu…

1. kada mergina laikytina kekse? pvz. jei kaip pvz paiimtume 20mete, tai kiek ji turetu tureti vaikinu, kad butu jau "kekse"? na aisku, kai kas gali sakyti, kad ne skaiciuje esme, bet aplinkybese…na taip galiu pasakyti, kad as ten tokiu dalyku kaip meile apskritai nelabai tikiu, tiesiog draugaudavau su vaikinais, vidutinishkai apie 3 men. ir taip per tuos 2 metus nuo nekaltybes praradimo, jau spejau ir su 6 padraugauti (tame tarpe ir intymiai) dabar man pasakykit, kekse as ar ne? tai daug ar mazai?
    apskritai tas terminas kekse yra manau labiau taikytinas merginoms, kurios tai daro uz pinigus, as to nedariau…
    ir dar… kai tau 20m., tai man atrodo nera noro prisirishti, isipareigoti nei vaikinams,nei merginoms… kazkaip kai draugauji 20 metu, tai neplanuoji ten kazkokios ateities ir tie santykiai savaime tampa tokie nelagi ipareigojantys, bet tai nereiskia, kad as kekse - cia taip as manau Šypsenao kaip kiti mano? 20mete, turejusi 6 vaikinus, kekse ji ar ne?

bravo.
as tau visiskai pritariu.
ir kokios mes bebutume,tokiomis mus padare patys vaikinai.

Teisngai,merginos,visiskai teisingai.Ir pagaliau tegul jie bent karta patys apsisprendzia,kokiu merginu nori --su nekaltomis jiems tikras vargas,o jau kai nekalta-viskas-kekse paskutine.Tegul geriau i save pasiziuri,per kiek jie iki vedybinio gyvenimo pereina.Ir tegul paskaiciuoja,kiek is tu kartu buvo is meiles.vat tada tegul ir vadinasi kaip nori.

o as maniau,kad visi vaikinai masto(jei jie masto)vienodai.atrodo busiu suklydusi…

Merginos neprotingos.
Aš čia nusprendžiau pagal vienos Orfos pasisakyma. Teisingai nusprendžiau? Ta prasme - apie visas pagal vieną.

Na bet jūs - merginos - taip sprendžiat apie vyrus. Vienas papezėjo - ir visi jau tada ant to vieno kurpaliaus maunami.
Kietas

Lady_Marmalade:

Nurimk, ne kekšė tu, o vat tam, kuris tau taip pripasakajo, dar labai toli iki pirmosios, su kuria galės pažinti moters žiedų kvapą…
Taigi spjauk į tokias mintis, bei tą Aš nekaltas??? Masturbatorių17…lyg toks jo nikas…gyvenk kaip nori, kaip tau patinka ir stenkis pažinti viską kas tik tave domina…kitaip vėliau gailėsiesi…
Luck
E.

Aš nekaltas

noel rašė:

• įstojus į Europos Sąjungą ar Lietuvos gydimo ir reabilitacijos įstaigos bus konkurentabilios, ?
    a) Taip b) Ne c) Nežinau

• jei atsakėte į klausimą tai arba ne argumentuokite kodėl?
    ================================
    tai jau pagaliau susiruošei reabilituotis… Kietas
    PAGALIAU! Cha cha
    p.s. o seniai reikėjo Mirkt

na saip jei jau iskilo kazkam tox klausimas tai manau ir as ikisiu cia savo nosiDCha chaCha chaCha cha
zmones!! dabar gi XXIa. kiekvienas yra atsakingas uz save ir savo veiksmus ir jei tai yra nusikalstama jis del to yra baudziamas… na o konkreciau tai jei jau siekiama igivendinti toki dalyka kaip lygios teises tai manau kad ir siuo atzvilgiu merginos neturetu buti ignoruojamos…
galu gale kad ir kokia sugedusi tos pacios amerikos visuomene bet paziurejus toki seriala kaip "seksas ir miestas" tokie klausimai neturetu kilti…

Baisu butu su tokia Smila - pragmatike iki paskutinio plauko. Turbut romantikos virsune su ja butu sachmatu partija Šypsena
Paneles patirti kaupiate Šypsena bet gali buti, kad is to gausis didelis balastas, maziau ziurekite visokiu "Pretty woman"
Bet "keksinti" labai ribotu zmogeliuku braizas Šypsena

tas zodis savo vartojimo pobudziu turi daug prasmiu. todel nemanau, kad teisiga butu tvirtinti vienaip ar kitaip. be to ir paziuros zmoniu skiriasi.

Jeigu 6 tai jau ne kekse,bet k.u.r.v.aCha cha

va va visada taip…kai ciuvas permiega prasitampo ar pan. su kuo daugiau panu tai jam tuo daugaiu pliusu o kai pana tai cia jau kaip kekse nurasoma…nera lygebes ir tiek…

Va tame ir kampas. Cia kas ka - ar sugebes isprasyt ir ar sugebes neduot…
Pralaimeje teisiamiCha cha

bernu psichologija yra kvaila,nes jie mano kad visagaliai,jie save kelia aukshciau visu

tikras gezas amt mergu newaro Nekaltas

ne kekse.

tai kiekvieno zmogaws reikalas,nemanaw kad tu kekse,
bet as asmeniskai nemiegociaw su visais kuo drawgawju,Nekaltas

Pritariu visom 4. Jei nekalta, vadinasi ziopla ir nieko nemoki, bet jei nebe mergaite jau tai jau paskutine k…
Vaikinukai jus kazkokie fau fau, norit nekaltos, bet su patirtim O kuris ir jusu toks ???