dantukai minksti kaip sviestaskodel?

dantukai minksti kaip sviestasLiūdnaskodel?

mano dantys labai greita sugedo, dar net vaikysteje. as juos labai stengiausi priziureti, 3 kartus per diena valydavausi. bet jei jau reikdavo eiti pas dantiste tai visada kelis reikdavo taisyti. beveik visus pieninius reikejo traukti, nes patys nekrito. o paskui jau vos prasikales dantukas is karto sugenda. tai va dabar kai pagimdziau jauciu kad jie visai baisus. net nezinau ka daryti. norisi kartais kad visai juos kas isluptu ir isideciau porceliana. baisu . dar tokia jauna o jie trapus lyg sviestas. is tikro jie balti, ne gelsvi ir pasiziurejus atrodo tvarkingi. bet giliau- visi kaip kiausinio kevelas

Na jo, is isores tokie pas tave dantukai, kad tik pavydetTaipDrovusCha cha

nagi kalci reikia labai gert, ir dar kitu vitaminu…po gimdymo, ypach, jei maitini pati, juk viska ishshluoja angelas su pieneliu…tie vitaminai, kur neshcioms skirti, juk ant ju uzhrashyta - neshtumo ir maitinimo krutimi metu
o jei nemaitini, tai klausk gi gydytojo, kazhko matyt, tavo kuneliui truksta ir parodo jis per dantukus.

Gal todėl, kad kalcio mažaiNežinau vitaminų trukumas…

na geriu as tuos vitaminus. bet manau cia gal paveldimumas… o jei ju kada buvo didelis trukumas, negi labai labai gerdama as juos sustiprinsiu?

cia man atrodo ka paveldejai, ta turi.
mano pacios dantys tfu tfu tfu 23 metai, bet tik 1 skylute tebuvo.
neseniai sapnavau klaiku sapna, kad visi dantys kiauri pasidare, kaip koks kiaurasamtis Pavargęs net sutase prabudus ir prisiminus ta sapna. bet cia jauciu hormonu aurdos del tokiu sapnu kaltos Pavargęs (31sav. laukiuosi)

zmones turi silpnucius dantukus del keliu priezasciu :
kalcio trukumas
paveldimumas
per didelis skrandzio rugstingumas
daugiau nezinau, bet pvz mano mamai daktarai pasake, kad del skrandziorugsciu jai visi dantys suesti

o dazniausiai buna taip : kas turi baltus dantukus, tam jie labai greitai genda ir yra silpnuciai, o kas turi "gintarinius", tas reikalu su dantistais neturejo.

čia gričiausiai genai…mano sesė panašių problemų turi…iš pažiūros gražūs dantukai, bet varkgsta su jais tai kas pusę metų mažiausiai turi pas stomatologą lankytis. Gražūs baltučiai , o viduje kaip daktarė sako- košė.
Irgi taip pat vitaminus ir papildus geriai, bet mažai jie ką padeda- nagai kaip pas vanagą Šypsena, o va plaukai ir dantys nepasisavina nors tu ką

Labai svarbu paveldėjimas, mamos maitinimasis nėštumo metu, mityba vaikystėj, na ir besilaukiant ir maitinant. Reikia daug Ca ir Fluoro. Kaipsako, balti yra minkštesni, o tai ne taisyklė, nes mano mamos balti ir labai tvirti dantys, o vaikystėj mito tik kruopom ir daržovėm. Kuo "prastesnis" ir daugiau vitaminų turi vaikystės maistas, tuo geresnius dantis turėsiCha chaTaip

Pirmiausia tai reiktu nusipirkti normalia pasta, o ne visokiom disovkom dantis bruzyt, tipo bliand-da-matj ar a-kaka-fresh ir t.t. kitas dalykas - vartoti kalci naturalu - buna tabletikiu su naturaliu kalciu. Nevalgyt labai astriai ar rugsciai. Gerti naturalu mineralini vandeni, turinti daug kalcio jonu.

siūlyčiau prieš pradedant vartoti kalcį, pasitarti su gydytoju. Nes kalcis gali pakeknkti kepenims, inkstams (nuo per didelio jo kiekio formuojasi akmenys), o dantims gali ir visai nepadėti. Reikia ieškoti priežasčių giliau. Aš, pvz., abiejų nėštumų metu pieno visai negėriau, kartais suvalgydavau sūrio ar varškės sūrelį, bet mano dantys yra gal neblogi. Taip kad kalcis ne prie ko. Gal tikrai paveldėjimas, mityba kalti Nekaltas

as irgi niekada nevalgiau ir negeriau nieko is pieno. Nemegstu ir tiek …
dantis turiu nemirtingus ( atidarineju butelius, triauskinu riesutus ir tt) nezinau ka reiskia eiti pas dantista.
ale dantu spalva galetu buti ir baltesne

ApakęsApakęsApakęs O kas bus po 10 metu,jei tu taip elgsies???

Na mano pusbrolis keitesi keturis dantis JAV. Sumokejo 6000 $. Lietuvoj manau kazkiek butu pigiau, bet tai priklauso pas koki dantista eisi.

apskritai Usa labai brangu taisytis dantisLiūdnas del to ir labai nervinuosi