dalywei perseda i SAAB

Tai tu mane ir eda rasai i draugu sarasa?

-Vudis-, Juokiasi

tai taduk kodel su Golfu vazineji jei BMW geriau waldosi ? Cha cha

o sitie tai geri Gerai, noreciau tokios masinos Taip

VIN’as tukstanti ir viena kart kartoju man reikejo dzyzelines auto i kurios baka galeciau drasiai pilti zalia saliarka, nebijodamas kad suges kokie purkstukai ar siurbliai variantai buvo, seat leon (ne PD) mazas ju pasirinkimas buvo ir kainos didesnes nei golfu, skoda octavia kaip automobilis nepatiko, o audi A3 (netiko nes reikejo 4 duru)o dar norejau toytoa avensis su D4D motoru bet ju kainos buvo neikandamos o daugiau variantu kaip ir neturejau kuriu varikliai dyzeliniai kantrus butu

O is kur gauni zalia saliura? Is ukininko? Gal gali pasakyt kokio?

o kam tau Vudi tiek nereikalingos informacijos zinoti? Cha chamokesciu inspekscijai isduosi Mirkt

Ne Siaip idomu. Ka jau paklaust negalima? O cia birzuos gauni?

-Vudi-, niekur kitur lietuvoje negalima gauti, tik birzuose Taip

-Vudis-, A kur tu dirbi?

edas, jo zmona dirba Taip

jo Vudi birzuos ten mazuose miesteliuose zinok degalinese dyzelio pistoletai prirudije visi su DZ vazineja Taipnebent koks prasalaitis mandras is didmiescio vaziuodamas pro sali isipyla uzsistovejusio dyzelio Juokiasi

dabar zinom kur bus sekantis patikrinimas is mokesciu inspekcijos Juokiasiir zinosim kas del to kaltas Taip Paplepėkim

tuk tuk dirba kalenimo meistru aka stukacioku Gerai

kol cia diskutavot, sitam saabui dvi reles nusprogo Juokiasi

Kosmoz bet kaip atsakytu tau SAAB fanatikai kol cia diskutavom mieste pavoge penkias aubi ir du golfus Cha cha o SAAB nepavoge nes ilgai ieskojo uzvedimo spynele o kai galiausiai rado ja negalejo uzvesti nes buvo nusprogusios dvi reles Taip

Ir sudegė trys prancūzai. Juokiasi Blogai

nes salia dege lambordzinis su fiatu ir isplito liepsna iki prancuzu Juokiasi

nu blia jusu ta neapykanta saabams, tai man juoka kelia. parodykit masina, su kuria vilniuj prasukus 60000km reiketu tik viena stabilizatoriaus trauke uz 40lt pakeist, ir tai ji nebilda

tu prasuk 40k km KAUNE, kur keliai “rimtesni”, su vienu sarnyru uz 30 litu Mirkt AIsku prie tu 40k km galima dadet ir ties 65k km keistus vairo traukiu antgalius po 28 litus Mirkt ir dar viena ta pati sarnyra, kuris kainavo tiek pat, tik rimtesnio gamintojo ir dabar turetu laikyt.