dalYvaunam

dalYvaunam

Geras olus Mirkt

editors choice Užsispyręs

Pritariu,geras alus,ir nebrangiai kainuoja ir skanus,tas bambaliukas 7.6lt mazdaug,dar cipsu pakeli nusiperki ir uz 10lt normaliai vakare atsigeri Šypsena

pigEu nei 7lt kashtavo, geriau uz tuos likusius 3 lt nieko neperki ir tau jie tiesiog lieka Laimingaso chipsai tai gyli praeitis 621 nebemadoj jau Veee

alus is bamablio tai Baisus

Dabar madoj vyriski stringai ir liemenukai,neatsilik Idėja Cha cha Man prie alaus reik cipsu ir man px kad ir visa planeta gali sakyt kad nemada bet as vistiek darysiu kaip man labiau patinka Gerai

Underi o kas sake kad is bambalio geriamas tas alus? As tai pvz geriu is molinio bokalo Mirkt

ne madoj esme, gi to bambalio alaus iskart neisgersi viso ir reikia nepamirst, kad jis garuoja MirktButelis arba skardine kogero geriausiai

Under,tas bambalis yra 2.3 litro,4 buteliai su biski,as tiek per vakara isgeriu,lengvas atsigerimas ir tiek.Garuoja sakai? Uzsukamas jis jei ka.

4 ar 10 bokalu neesme… paskutini bokala gersi nugaruota birzgala…

Matosi kad neesi bambalio pirkes,kompleksuotasis zmogau Mirkt Kas tau ten nusigaruoja is uzsukto butelio? Cha cha O kai alu atkemsi ir iki tualeto nueini porai minuciu tai gryzus alui jau p.izdec,pili lauk ane? Cha cha Graudziai skamba tavo teorijos zmogeli,labai graudziai Mirkt

Prie ko cia kompleksuotas? Tavo tie pastovus vaikiski dejavimai ir kitas ***** tavo veliamas graudziai atrodo…

Pajamiau siandien panoso 2L bambali, bet tik todel, kad paprastu buteliu nebuvo. Drovus

Underi,eik nax.ui gerai? Pats *bliamba* pradejai cia suda velt su savo garavimais,gerk is savo buteliu ir nepisk cia proto

ieskojau lentynose to panoso, tai nieko panasaus neradau Ne

Uzmusiau_boba®, nu blecha cia geras Juokiasi Juokiasi Žliumbia Žliumbia Juokiasi Žliumbia Juokiasi Juokiasi del tokio dalyko nervintis, kaip sakant kompleksas islindo

Ka tu man cia rodai? Manai man tai labai rupi?

Labai komentuoji isijautes tai matyt rupi,krc,pokalbis baigtas.

paskutinėj foto bokalas kaip švyturio tie buvo,labai potugūs gert Geraišiaip jei pradėsit skirstyt iš ko gert,tai pasakysiu ,kad geriausia gert pilstomą iš bačkos bambaliuose (5l) -kur nugėrus 4 litrus dar gazas lieka,nes neprisotintas angliarūgštės kaip buteliuose ar kur kitur.