Daliviai, apsilankykit :)

Daliviai, apsilankykit :slight_smile:

Driftas ateinantį sekmadienį (09.04) Kačerginėje ŠypsenaPlačiau - driftzone.lt/index.php?site=news_comments&newsID=544p.s. Iš anksto - nepykit už muziką Cha cha

Kurnxblia? DžiZa - driftafanis? Apakęs

yo!žas - Kolkas tik padedu draugams kad renginyje būtų muzikos Mirkt Bet kitais metais turbūt prisijungsiu prie šios šakos Šypsena

Ivanas su opeliu atidardės Gerai

Tu, tipo, Dy-DŽĖJ-DŽĖj-DŽėj-Džėj-džėj… ???

yožas - Kodėl taip įvardina - pats nežinau. Aš tik leidžiu muziką Šypsena Per mano akis DJ - tas dėdė kuris atsivelka pafus ir diiiiideles dėžes su vinylais Šypsena Vyrukai, kurie organizuoja šitą renginuką nusprendė (ir manau labai teisingai) kad tokio tipo renginiuose normaliausiai skamba hiphop’as. Pasikvietė kartą į vieną treniruotę, kad paleisčiau muziką - patiko, taigi pasikvietė ir į šį renginį Šypsena

property of banginiai klub Piktas

Dar tokia muzika tinkayoutube.com/watch?v=N8ueEFyK7NQ Cha cha

Aš ne prieš driftą, bet fig ten sulauksit žiūrovų su bilietais, kai dieną prieš - nemokamas Fast Lap…

rmg - Aš kaip ne prie organizatorių, tai man kaip ir px, vyrukai ilgai jau daro treniruotes, varo neblogą pr’ą renginiui, tai manau surinks pinigus Šypsena

Tai gerai. Aš gal atvažiuočiau pafotografuot, bet bet… Šypsena

Nieko tokio sumokėt už bilietus. BET. Pvz., praeitą kartą Kėdainiuose sumokėjom už bilietus ir už įvažiavimą su Mašina ir už tą kainą gavom pastovėt už tvoros ant žolės, o po visko dar organizatorius pradėjo ieškoti “drifto fanų” (suprask, “šestiorkų”), kurie padėtų surinkti apsaugines tvoras. Jau net nekalbu apie galimybę papult į techninę zoną, pasitrint apie mašinas… Špyga