dalele manes....

nesipeškit, bo paskambysiu socialinės rupybos skyriun, kad internatan jus išvežt xDDD aha… sex on ve byč ;@@~

wodn she supranti gali varyt ant manes kiek nori man ant tawo nuomones nusisikt man px kad waraj ant manes man px kad ce giriesi jog motinai apie mane pasakoji…tiesiog zema tajp daryt…sakyk ka nori man px…bj wajdini kazkokia kietuole ce tipo tawe daug kas uzstos…man px…kaj paskutiny karta tawe maciau net galwa nuleidaj mane pamacius…oj shustruole…

fallen_angel Kokia dar kietuolę;DDD kas čia galwą nuleidžia,kas žvilgsnį nukreipia;D~ Man atsibostaant tawęs varyt kiekvieną kart;> typo ką nors tai pakeis,jei tu tokia poxuistė ir nesupranti kad kažką blogo padarei;] Man ne px ant mano draugų aip tau px ant visko,ir taip žema elgtis kaip tu sugebėjai,o čia jau mano reikalas kada aš norėsiu ant tawęs sakyt kada ne;DD tik jau ne galwa leist prieš tokia kaip tu;D Gal tiesiog nusukau? Nekaltas Nes nenoriu matyt tokios,kuri neturi nie kiek savigarbos taip elgtis;]

ne karta atsiprs. uz sawo poelgi ir ne tawes o agr.tajp kad ce man sawo priekajztu nerejksk!!!ten supranti ne tawo reiklas buwo bet tu isikisaj ir turi ka turi!wiskas!!!

kas ten per gyvūlys?;D a katė, puiku ¦-]

Cha cha joa katyte ten;>

fallen_angel ten buwo mano reikalas;> Nes pati Agresija paprašė;> ir jei ji savo jausmų taip neparodo,nereiškia kad tawe mėgsta;] naivuolė;> neesmė;>

labai fainai Taip ir baikit cia pjautis abi :confused:

as taj nezadu nusilejst;>