Daktarai ir kysiai

Daktarai ir kysiai

Ka daryti, kad daktarai pradetu vertinti zmogaus gyvybe be 200litu rankoj, kai reikia skubios, ar neskubios, medicinines pagalbos. Piktas

gal kai bus normalios gydytoju algos…nzn Ne

zhiauru. ash alpinejau alpinejau. vitaminu ishrashe. dvi savaites gulejau namie, sunkiai iki wc nukulniuodavau.nedare ne jokio tyrimo - nei kraujo, nei shlapimo, nei kardiogramu jokiu nu zhodzhiu nieko. kol viena nakty nubudau krauju papludus. nuvezhe i ligonine, suleido kazhkoki vaista ir paleido namo, tada tevui neatlaike nervai. per pazhystamus pagulde i ligonine ir visas dvi savaites visiems bruko pinigus - skyriaus gydytojai, tomografui, kardiologui, loristui, psichologui etc.stalchius spinteles pilnas shokoladu - seselem i kisheniu idet. zhiauru. o neturek zhmogau pinigu ir tapk statistiniu lavoneliu. brrrrr.

Ar tik truputi neperdedi?Nekaltas

Gydytojai ir be kysiu ziuri ligonius(aisku yra ivairiu vieni be kysiu net is vietos nepajuda),o be kysiu butu jei gydytojo atlyginimas uz darba nuo 8-20 val. + budejimai nebutu 700-1000 Lt. Taip

Ryskiai perdedi kokius pora kartu,visa tai ka tu aprasei ligoninese vyksta,bet ne taip baisiai,kaip parasei Taip

nu chia ash akcijos “itikinkime visa pasauly” nesiruoshiu vykdytKietas bet dzhiaugiuosi, kad manot mane esant tokios lakios fantazijosCha chakuri vieta chia jums atrodo perlenkta? kad man liepe gert vitaminus ir pailset? ir kad dvi savaites shchyrai gulejau be jokio vaisto? ar kad nuneshus poliklinikos vedejai krepshy staiga mane ta pachia diena pagulde i ligonine? ar ta vieta neitikinama, kad eile pas tomografus atsiliuosuoja tik ibrukus i kesheniuka banknota? mieli tautiechiai, polikliniku ir ligoniniu slenkschius numynus esu ir ta sistema zhinau kaip savo kraujo grupeKietas o mano buvus ginekologe net bulvem ima kyshi!!! ir medu slonikais ir grietine ish visokiu bobychiuVeee

kazin kodel man tokiu kurjozu nebuvo. ir be jokiu kysiu tyrimus padaro.
gal maziau sapaliotis reikia

tai ash nesakau, kad preish darant tyrimus liepia pinigine parodyt, bet nebukit naivuoliai, nejau pirma karta girdit kad jie mielai ima tai, ka jiems duodi. nejau pirma karta girdit, kad paeme jie dazhniau i tavo palata uzhsuka?

chia tas pats kaip ir kabakuose, duosi ar neduosi arbatpinigiu - tavo uzhsakyma priims, bet po tipsu dar nusishypsos, o nepalikus momentu nebusi pats megiamiausias lankytojas.

nezhinau, bet mano "kaimo ambulatorijoj" visi duoda ir visi ima.

Niekaip nesuprantu, koks tikslas yra neduoti siuntimo i ligonine?Nekaltas

Del tomografijos, tai tiku, nes labai dideles eiles yra susidariusios. As pati turejau stoveti eileje, kai man reikejo pasidaryti, nes is savo algos neturiu uz ka sumoketi.

Na ka, jei tai tikrai taip vyksta, kad kisius ima bulvemis, matyt nelabai uztenka atlyginimo seimai ismaitinti, ar taip neatrodo? Nors as tokiems veiksmams nepritariu, nes labai jau gadina gyd. reputacijaVeee

cia jau jiems iauge i krauja… o nekas kitas, kaip zmones tuos daktarus ir ispopinoNekaltas bet is kitos puses be tu litu ibruktu i daktaro kisene, i tavo palata ligoninej uzeina kur kas dazniau nei iprastai…

Cia gal bus biski OT,bet kai artimam zmogui reikejo suorganizuot kompiuterine tomgrafija KMUK,tai uzteko 100 Lt.(zinoma ne i kasa Šypsena ),ir jokiu eiliu neliko.O seip tai eiles nemazos Taip

na kysiu net nekyla ranka nest ten, kur gydytojai ir taip malonus, nes gauna gan gerus atlyginimu ir kur tu pats sumoki uz ju paslaugas nemaza sumele pinigu.

Manau visur, jei gydytojai gautu gerus atlyginimus jie butu labai malonus ir paslaugusTaip

Taip kur pats moki uz paslaugas,nieks ir nenesa kysiu todel,kad ten gydytojai gauna gerus atlyginimus ir jiems to nereikia,cia kalbama apie valdiskas istaigas kur atlygimai 700-1000 Lt.Manau,kad toks gydytojo atlygimas uz jo darba zinias yra ryskiai per mazas,todel gydytojai noredami isgyventi,kompensuoti ta lituku trukuma ir ima kysius(greiciausiai tai bus tik padekos nes,kysiu laikoma,kai virsijama berods 130 lt suma).Na padekos emimas bulvemis tai visiskas gydytojo savigarbos nebuvimas Piktas Veee ,po tokios informacijos as pas toki gydytoja daugiau neiciau Taip

1000lt. tai cia jau skaitosi labai nebligai, nes ten kur as dirbu, tai atlyginimai visai kitokieNežinau

Jei ne paslaptis kiek emiru gauni i rankytes?

As rezidente, tai mano atlyginimas nieko nepasakys apie gyd. atlyginimus. O rezidentai i rankas gauna 450lt.Mirkt

Tai nemazai Šypsena,odntologijos rezidentai gauna tik 403 Lt,gydytojai uz etata gauna 660 Lt,bet cia juk odontologija (buvusi stomatologija)… visada galima prisidurti Taip,bet prisidurimas ivyksta tik atlikus darba.O kitose medicinos srityse prisidurimas pasireiskia jau pries darbo pradzia(tam,kad geriau darbas vyktu) va sitas man dalykas nepatinka,jei imti padeka tai tik atlikus darba Taip