Daina veža, bet dainos tekstas, ar atlikėjas sush***as

Daina veža, bet dainos tekstas, ar atlikėjas sush***as

tai va, norėjau paklausti, ar čia man vienai taip pasitaiko, kad atrodo, daina liuxova, nieko jai netrūksta, melodija, kaip iš dangaus, va, o pasirodo ten dainuoja sh**ą, arba sužinai, kad dainos atlikėjas tokio tipo, kokio tu labiausiai nekenti. Kietas Niam niam

Turbūt, kad tau vienai…TaipKietas

Manau kad taip visiems taip pasitaiko. pvz. ir man as siaip labai nevirskinu deivio bet jo naujausia daina tikek savimGerai gaila kad nerandu is kur jos atsisiut

Buna Taip

Atrodo, normalus gabalaz, nieko blogo, kol nesuvoki, kas gieda Nekaltas

Pasiziuri - o ten, pvz, kokia siaubune Miss Dynamite Baisu

Iskart galvoje viskas persistato BlogaiCha cha

hm Hm…Niu deivis pats yra liabaj fajnaz bachuriukas, ir jo visos dajnos yra GeraiLaimingas

KOKS SKIRTUMAS KAS DAINUOJA, JEI DAINA PATINKA!!!ApakęsApakęsApakęs

jei patinka, tai ir klausyk TaipTaipTaip, kad ir Nele Paltiniene…
kaip sakoma:"sirdziai neisakysi"

yra toks dalykas kaip nuomoniu disonansas ir zmogui neimanoma suderinti 2 skirtingu nuomoniu tuo paciu klausimu Ne taigi jis tikrai negali klausytis grazios Cicino Cha cha dainos, jeigu jis nekencia Cicino. Baisu tuomet arba pradeda megti Cicino kuryba, arba daugiau nebesiklauso tos graziosios dainos Šypsena

Nu ,o man pavyzdziui nepatinka Shakira , bet jos gabalas Tango (Objection) visai nieko Taip, o ypac kai norisi ko nors linksmesnio.

as tai dainas per media playeri klausau ir nerupi kaip atrodo atlikejai

Jo man irgi taip buvo.
Isgirdau kazkada PLACEBO "every you, every me" ir ziauriai patiko…
nu bet kaip klipa pamaciau…vajeezau marijaaaaaa!!!

Nors kita vertus, ivaizdis dar ne viskas

man taj atwirkscej boona. klipas, textas ir atlikeyas lux, bet dajna susikta. Šypsena

Na cia sunkus tamstos atvejis, gana komplikuotas…Cha cha

nebijok ir man taip buna, isgirstu daina ir man labai patinka ,bet po to suzinau kad dainos atlikejas koks nors pienius kuris gyvena pas mama ,tada as paprastai prarandu betkoki nora tos dainos klausyt

Man laaabai patinka Marilyn Mansono dainosTaip,bet ziureti i ji patiVeee…Geriau nereikiaNe

kartais taip buna,bet labai retai…Nustebęs

Buna aisku pvz.:Man patinka Dirty,bet Christinos Aguileros tiesiog nekenciuVeee