Dailus golfas


Dailus golfas

Ant galo prieš ženkliuką ‘GTI’ dar priklijuotas ir ‘4’. Ar čia reiškia, kad keturių varomųjų versija, ar čia tiesiog pats savininkas prisiklijavo ketvertą, kuris turėtų reikšti ‘mark 4’? Gal kas žino? Ir išvis… Ar buvo Golf IV GTI su keturiais varomaisiais?

catalog.auto.ru o dailiu golfu nebuna Cha cha

esu ji mates, dailiai atrodo Taip

psichas–> o vat ir buna Liežuvis nieko tu neismanai Cha cha

buwo su wisais waromais Mirkt

GTI? Nu šakės. Pirmą kartą girdžiu. Maniau, kad tik R32 visais varomas… Psichas, šis dailus. Nors aš pats nesu Golfų megėjas, bet šis labai patiko. Apatinėj nuotraukoj dar matosi Golf V GTI raudonas stogas. Kitoj gatvės pusėj (už nugaros man fotkinant) VW centras.

taigi ir 1,9tdi buna visais 4 varomais ratais.

GTi power Mirkt

visai nieko atrodo Gerai

Audi> varau poliruot savo, oras pasitaise, reikia nucackint Cha cha

Rimtas guolis Šypsena R32 buferiai? ar klystu… Nekaltas gerai atrodo…geltonas Girtas

arklys tu Cha cha

Buferiai OEM R-line, uzsisakiau tokius pries savaite VW centre Bamperiai + slenksciai ~ 6k LT Girtas Mano bus sidabrinis ir dar juodas spoileriukas gale Girtas

Amerikanskas gti sitas berods:]

Beto jis ne dailus, pas ji jau kaireje puseje priekinis bamperis apibrozdintas ir dazai lupasi Ignoruoju O pats ciuvelis dirba VW center Laimingas

r32 bet jau isore

Apibrozdinimą mačiau, bet man jis visvien labai patiko (automobilis, o ne apibrozdinimas). Na tikrai nėra daug tokių tvarkingų Golfų.

iki pilno r32 berods truksta pustu arku…nes ant r’o platesnes arkos eina Šypsena jeigu vel neklystu Cha chaWori, kumelys man skirtas? Cha cha