DAC 96/24-blogas konverteris?

DAC 96/24-blogas konverteris?

Va tokis pas mano DVD stovi,o video-27/10.
Dabar tik apsiziurejau,kad cia vieni prasciausiu konverteriu Žliumbia
Aisku,ir pirkiau pigiausia Šypsena
Kas susidures,ar jauciamas realus skirtumas lyginant su 192/24 audio konverteriu? Gal nepalaikys kokiu nors funkciju?Nesu didelis melomanas,bet…Dar yra laiko grazint,14 dienu nepraejo Cha cha

nera jokio skirtumo. vistiek negirdesi.

Tiksliai?Nu ir as taip primeciau,kadangi pas mane vistiek resyveris beigi koloneles ne hi-end’ines,tai geriau tuos papildomus pora simtu lt kitur investuot Kietas

speju pas tave 96khz o kitas 192khz priminsiu kad zmogus girdi iki 20khz

seip gal ir yra skirtumas bet jis tikrai nedidelis

swe, klysti, ten 192k kitam reikaluj. o atkurimas ~4-40.000(96k ar 192k) ir ~8-20.000hz (48k)

aisq thanx

O kas nors galit konkreciai pasakyt,kuo tada 192 pranasiau nei 96,jei dazniu diapazonas tas pats?Triuksmu lygis zemesnis bei disakretizacijos laipsnis didesnis?

dazniausiai tai buna firmu ‘triukai’ pvz sugalvoja 192khz, na ir tipo naujos technologijos (mulkina prekejus) Juokiasi

192-SACD STANDARTAS.PAS MANE STUVI 18/44.1KHZ IR BE PROBLEMU APGROS VISUS 192KHZ.NE SITAS APSPRENDZIA DIDZIAUSIA ITAKA GARSO KOKYBIAI,O PACIO DAC KONSTRUKCIJA.

[quote]girdi iki 20khz
[/quote]
skirtingi dalykai. Jau tie laikai praėjo, kai tikėjome prietaru, kad iki 20Hz ir nuo 16kHz žmogui nesijaučia. Jaučiasi ir dar kaip. bet čia kitas dalykas, ne tas pats, kas samplinimo dažnis

kaudio, sakai 44.1khz? tai mp3 daznis…ir senu cd Taip

taip tai cd diskretizacijos daznis ir kolkas nieko negirdejau kai cd per gera lygegretu DAC.Geriau kai signalo saltinis tik yra viniline plokstele.

[quote]Geriau kai signalo saltinis tik yra viniline plokstele
[/quote]
čia tiems, kas mėgsta šnypštimą, traškėjimą ir perpus siauresnį dinaminį diapazoną Geraiir klausytis negyvo garso, o gero stipralo interpretacijos.

čia tiems, kas mėgsta šnypštimą, traškėjimą ir perpus siauresnį dinaminį diapazoną Geraiir klausytis negyvo garso, o gero stipralo interpretacijos.

[/quote]

oi oi oi kox tu neteisus naujos kartos vinilai ir geri grotuvas pakelia vinila i aukstumas Šypsena nebe tie laikai Mirkt kai buvo seni grotuvai ir vinilai

Ka cia visi OT rasote?
Kur eiliniam vartotojui dabar vinila nusipirkti,ka?

Man tai patinka, kai tema viena, o rasom visai kita Juokiasi

Man tai irgi patinka,kai ta tema buna ne mano Cha cha

Cha cha