dabar gerai? :D


dabar gerai? :smiley:

Ne

gerai Taip Spalva tai tokia Nekaltas

Konteineriais apsistate Blogai Sampinjonus auginat, shtoli? Kanda

Juokiasi

bet toks pagriuves biski bmw, ir vairas is kregzdes pirlibdytas Nekaltas

spalva va tokia, kai nuplauni. Nuplovęs buvau kartą, su visais sausinimais ir pan, ir kas iš to, dvacokas už dieną gražios mašinos, palauksiu geresnių orų.fotos.mtb-news.de/img/photos/6/3/1/2/2/_/large/bmw.JPG

tada normali spalva Taip Man kibiro spalva mielesnė - nereikia plauti jos tiek dažnai Juokiasi

Čia nuo FHL:500 prie šitos perejai?

spalva vezi varo

img.pistonheads.com.s3-eu-west-1.amazonaws.com/Fullsize/bmw/e39 -5-series-96-04/bmw-e39-5-series-96-04-705582-2.jpg Gerai Blogai

panele.lt/lt/naujienos/beprotiskas_pasaulis/alytaus_bachura i_linksminasi_neiprastai_su_merginom__ant_kapoto_foto/ Juokiasi Žliumbia Juokiasi

šiaip man px spalva, na aišku tik ne kibiras, bet čia Cha cha

galvoju įvaryt X5 ratus tuos Ygrekus, mkinius buferius, lengvai dropo, bus normaliai.

visi tie sudai puse slivos kainos turbut. ar verta

neapgausi manekenes ir jos drauges…nepatikes kad x5… Juokiasi

o dar sake, kad pas mane spalvos nera Žliumbia Juokiasi

puse tu puse, mkinio buferio tik galinio bereik, bus kokie 400 plius dažymas. Ratų visvien reik, o ikso ratai bb ten kainuoja. Tiek kad varžtai ilgi reikalingi bus ir rastavkės. Dropas px, spyruoklės nieko ten nekainuos. arkliavagi, mano manekenės draugų rate barakudų nėra, jom px nx ant tų visų blizgučių

spalva gera, bet x5 ratai cia nepades, kai modeliui metu vos ne daugiau nei manekenem Cha cha

pas mane slyva su sport važiuokle tai nx Blogai Važiuoja belekaip kietai, po jos į A8 persėdu, tai kaip ant sofkutės sėdėdamas jaučiuosi, nors važiuoju per tas pačias duobes Juokiasi