:D


:smiley:

cia ant saabo ane? Cha cha

youtube.com/watch?v=ok02pDGuKtE&feature=related nors seip visas rusiska pop muzika suds, bet velka man jos balsas Girtas

nezinau ar ant saabo ar ant merso ar ant kokio francuzo ar italo

youtube.com/watch?v=kLccl_NWDQE&feature=player_embedded# Gerai Paplepėkim

^ idomu kaip toks reaguotu su veju naturalioj aplinkoj

saabhistory.com/category/ev-2/

Domo-Kun> ut isitikines kad ten ne vyras? Ir taip visas rusiskas popsas yra ***** Cha chayoutube.com/watch?v=HvaXi7DFpFQSaindiena ant senos geros elektronikos mane traukia, beje klipas GeraiDabar kai anksti temsta labai tinka autostradoj zaist zaidima, kiek laiko nakti vaziuosi be sviesu, man nervai ilgiau 10 sekundziu nelaiko Juokiasi ir tai kelkrasti atsirandu Cha cha

Mansell px kad ir vyras, wistiek gerai dainOja Cha cha

Chia ant Shkodos uzhdeta Gerai

Domo-Kun> nu ble antra karta paklausiau kai pasakiai, bet visteik man Blogai

Šiaip su tais JetPack’ai įdomu. Yra nevienas kuris gali lenktyniauti su automobiliu ar laisvai skraidyti tarp daugiabučių. Bet kaip aš suprantu jie yra reaktyviniai, tad jiems kuro užtenka labai trumpa laiką. O šitas kur įdėjau nuoroda yra kitoks, kaip suprantu oro jėga keliamas į viršų. P.S. Bet šiaip vistiek už šį daiktą mažai kas labiau stebina. youtube.com/watch?v=LKQ-xj5C2m8&feature=player_profilepage

edas> Mirkt youtube.com/watch?v=0snTqLQLpBAJei tureciau tikrai daug pinigu,tikraitoki nusipikrciau Cha cha