d&g

d&g

sandalai ir koInes Šypsena

iki maniskio taviskiui dar toli toli Ufffpics.lt/gallery.php?entry=images/1_DSC00060.JPG

o gal apsaugas nesioja po kojomis, kaip futbolistai, juk buna gatvej, reik pasidauzyt, o estetinio vaizdo nera, jei nepaslepi po getrais.

dr002, taviskis jau metuose, tai seniams px yra, o kai jau jaunas taip pjauna tai yra ziauru.

plia niekas man neuzdes jokiu sandalu,ar tai su kojinem ar be Cha cha

nesimato kokie jo sandaliai Nekaltas

skuduru vergai ar kaip? Jei zmogus masinos nusiplauti vaziuoja, i garaza, ir t.t. tai jam ka lakierkas, ar nicke sporbaciais autis? Suprantu kai pacanai pas mergas vaziuoja tada kitas reikalas. O krapstytis apie masina grozio nereikia Liežuvis

gdi>man patinka toks poziuris ,ty patinka tokiu vyru Moteris poziuris i tokius Cha cha manau nereikia labai puostis vaziuojant i garaza,bet i viesa vieta,kad ir i plovykla reikia islaikyti siokia tokia hormonija Mirkt

Vasarą tai tik taip ir tevaikščioju, tik aišku be kojinių ir su tapkėm Špyga Kam tas kojas keduose smardint?

kaip kam, man apranga nera labai aktualus dalykas., yra svarbesniu dalyku nei skudurai. Zinoma viskam yra ribos.

man ir nera aktualus,bet su kojinem is lakierkom tikrai i gatve neiseiciau Nekaltas

nu is foto labai nesimato, bet cia pas sita jaunOli(~45m) Cha chatokie ale sandaletai, naujamadiski. as koIniu su tapkem ir nenesioju, o jei kedus maunu prie sortu, yra tokios puskoInes, kurios butent tam ir skirtos !!!

as ir su spec kojinem vaikstau Taipkurios skirtos su kedasais devetnezinau.lt/wp-content/uploads/2007/04/kojin421.jpg

as tai su sitom balsas.lt/08/13/klaida1.jpg