curve is vidaus...


curve is vidaus…

Gali tautieciai sakyt gav gav, bet man ji Girtas Myliuautogidas.lt/skelbimas.html?01.13874325

butu pigesne ok bet dabar Apsvaigęs

03m, ko noret… plikas kaip Valinskas golpukas tiek kainuoja.

gava gav sako cia por a kaunieciu Cha cha bet kadangi jie prijaucia italu gildijai tai nieko cia mes neisgirsim Cha cha

lyginant su audbi tai cia kapeikos Juokiasi

bet uz tat isvaizda Baisus Veee bet salonas tikrai geras Gerai

kaina tai nu nx… 5000-6000eur butu ok bet 9000 Apakęs

Labai kietai atrodo, tiek salonas, tiek isore, bet jei patikimumas kaip Lancia Kappa, AR 156, Fiat Brava/Bravo/Marea, tai tada Blogai Žliumbia.

tu uz 5000-6000 eur gali Kia Magentis ikirsti Cha cha

Diobrin, turejau Kappa… niekas is tech. dalies nepabiro. Dabar pajamiau Bravo jtd, kolkas km labai gerai sukasi, be jokiu problemu. Tautieciai gav gav gav, o fiatas vazOja… Cha cha

Gianni, tu kartais i Golsta nebuvai uzlekes kazkada? Naugarduko gatvej?

Gianni=Gralismo jo?

Pasitaiko, dabar reciau. Personalas ten pasikeite, nera apie ka paplepet. JuokiasiRoNeR, tokia cia ir naujiena. Mirkt

Tai dabar ten samdytas darbuotojas prie kasos sedi jau Šypsena .

As bandau atsirokuoti kas ir kaip cia Cha cha

tai uz tat is elektronikos viskas uzpuliavo Juokiasi

Diobrin, ir anksciau samdytas buvo, tik tiek, kad dabar ten darbuotoja Moteris. Siaip gaudosi Mašina daugiau nei reikia. Cha cha GeraiBYTWA, jo panasiai ir buvo. Kompas error’a mete… number plate light failure. Taip Laidukas bagazineje nuluzes buvo.

Šypsena. Tai tu labai laimingas zmogus esi, arba meluoji, arba nedaug vazinejai. O as neloju, o graziai sneku. Ir dar: manau, kad esu isardes/surinkes/sugadines/sutaises pakankamai italisku masinu, kad tureciau apie jas nuomone Mirkt.

Jau moteris Baisus?! Reiskia, senai buvau pas draugus… Nors dabar jau neber ka ten veikti Nustebęs.