Counter-Strike Condition Zero PAGALBA !

Gal kas turesit sumesit i hdd.takas.lt neliksiu skolingas Šypsena

Zaidimas skirtas tik single player.Gal cia kazkas sumaise su cs 1.6 nes pradejo apie ineta sneket.
Man siaip su valdimu nebuwo jokiu problemu valdmas toks pats kaip ir ant cs 1.5 gal kartais skiriasi kas nors pvz nithvision F o ne N bet tai netrugdo galima pasikeist.
Pats zaidimas nera toks idomus kaip daug kas tikejosi.Ideta daug smulkmenu,bet zaidimas nera toks itraukiantis.
Bet kaip pats pirmas cs single player visai neblogai.
Nes cs kurejai nera single player zaidimu kurejai.Yra daug rimtesniu zaidimu single player.Bet pabandyti tikrai verta.

Beje jei kam reikia galiu pabandyt imest i koki FTP.
Bet jei nepavyktu tai dar galiu irasyt i cd Kaune.Jei ka tai man i priwata ir susitarsim.

Na dabar tixliai nepamenu, bet man rodos, kad buvo ten ir PLAY ONLINE Nekaltas

naujokas pasitikrink priwata!

Sorry jei kas buwo parase i priwata,netycia issitryne visos msg.
Jei dar ko nors butinai reikia,rasyk sy karta butinai perskaitysiu

na tai gal daugiau zmoniu zaide?, tai ar galima controls nustatyti rodykles?Nekaltas

Taip galima gali nusistatyt kaip tik nori

Tai juk dar ne final o leaked beta. Ar ash klystu?

naujokas uz kiek irasytum y cd?

ei koiks cd-key??

5RP2E-EPH3K-BR3LG-KMGTE-FN8PY

Kiek reikalauja???

Tai visgi, chia gal jau final plaukioja?

Kiek zinau tai plaukioja Cha cha

Pentium II 233 MHz, 32 MB RAM, Windows 95/98, DirectX 7.0 and 800 MB hard-disk space.

cia ish gamespy.com parasyti reikalavimai.
JuokiasiJuokingi biski Juokiasi

Blemba zmones gal jus naujienu neskaitote ar kaip juk sitas CS:CZ ne valves isleistas valve tikra CS:CZ isleis tik lapkricio 18d o sitas CS:CZ pavogtas. Jai mokate rusiskai skaityti tai http://www.counter-strike.ru ir http://www.counter-strike.lt nauja tema kad CS:CZ pavogtas Labas

Nu vagiai Šypsena

Ka ten pirmoj misijoj daryt??? As ten visus issaudau ir toliau nieko nerandu.

O ka 2 misijoje reikia daryt, tipo raso rek pralydyt tokia spynele, o as to daikto neturiu su kuom pralydyt ir isvis bugai asikiai matosi sienos keuros Liūdnas

O tau 1 misijoje hostage isvedei?