Corvettes rulezzzz

Corvettes rulezzzz

Chebrite kas nusimano ir domisi corvettemis (apie 197* metus)

Turi vienas virukas is kaunoŠypsena penkias… liktai camara dar yra tarp ju…masiniukai patikiekit nulaizyti…klausiau uz kiek parduotu Šypsena atsake "niekada"…siaip reiketu lauzynuose pasirausti … galima rasti…

Tai dar pasiulyk Mexikoi koki Alcamino-corvette rastiCha cha
Zmogau cia ne tokia masina,kad lietuviai Lietuvoj vazinetu! Ech, vien varikliuko darbo girdejimas maloniai uzkaitina krauja,kai isgirsti toki aparata, bet deja tik USA…

mr.doctor rašė:

Chebrite kas nusimano ir domisi corvettemis (apie 197* metus)

na man asmenishkai tai patinka tik nuo 1998 ± naujos
tos kur 197* tai man nesamone dabar senas ****as ir kuris dar kainuoja daug palyginus su tuo ka tu gauni
kaimynas turi kas kur ten tu metu ziurinejau nx man nepatinka paprastas amerikonishkas ****as ir dar senas
na o naujos tai jegele Cha cha

makavelli rašė:

Galim surasti cia koky papuvusy uz 15 000 $$$ - pervesk $$$ nupirksiu, tik shipinga pac apmoketi turesi… Šypsena Šypsena Šypsena

pas mus east coast vienas 93 metu cabra raudonas koza gerai uzlaikytas (sedejauŠypsena ) parduoda uz 11 000 bent jau priesh 5 men man siule gal jau parduotas bet tik kaip pvz cia ash Cha cha

mr.doctor rašė:

Turi vienas virukas is kaunoŠypsena penkias… liktai camara dar yra tarp ju…masiniukai patikiekit nulaizyti…

hehehehe,jumoristasŠypsena Kazkas turi penkis CorvetusŠypsena Kaune tokis Petras su Corvetu vazineja.O visai kitas zmogus (Joris) turi kruva Camaro ir Firebirdu.

Staska
X1/9
Kaunas

o vienas is tu camaro stovi berods siaures pr. aiksetelej Šypsena
toks sidabrinis…

TMZ

TMZ rašė:

o vienas is tu camaro stovi berods siaures pr. aiksetelej Šypsena
toks sidabrinis…

A va sito tai nezinau,ar ten Jorio stovi ar ne.Gerai kad spejau is po jo nosies Fiata nugvelbti,nes jis ir ant jo jau nagus galandoŠypsena Bet as buvau pirmasŠypsena

Staska
X1/9
Kaunas

corvetes-GeraiGeraiGerai, bet man tai labiau mustang shelby…stogas welkas is paskos…

Vasara vienas tox Corvette’'as buvo Pnvz raudonas tokis 197x metu.Atrode ir vazhiavo labai ispudingai,tik jau senokai nemachiau, gal zhiema taupo ir nevazhineja.

197x corvette yra nerealus aparats, tas dizainas - ilga nosis, trumpa kabina ir bagaznyks - pize. Nors camaro ir firebird neblogai atrodo, bet tai jau kita klase. o tos naujos corvette tai ts pats kas ir mitsubas 3000gt, porsche ar celica - kichas, o ne klasika.