Compact Flash atmintinių testai

Compact Flash atmintinių testai

Patestavau Compact Flash atminines. Rezultatai gal ir jus sudomins Šypsena- visgi CF - dažniasiai naudojama skaimeniniu fotikų atmintis Šypsena
Testuota:

1. Soligor 128MB - senoka kortelė
  2. Canon FC-16MB - pirkta su fotiku (pagaminta SanDisk berods)
  3. PQI F1 256MB - nauja. 40x greičio

Su fotiku Canon A300 daryti greičio testai:

1. 6 didžiausios rezoliucijos kadrų išsaugojimas fotkinant kadrų seriją.
    Soligor-42 sek., Canon-37 sek., PQI-33 sek.
  2. 1 kadro išsaugojimo laikas (užsipildžius kardų serijos buferiui):
    Soligor-3.2 sek., Canon-3.0 sek., PQI-2.1 sek.
    (tai parodo realų foto išsaugojimo laiką. 1 foto dydis - apie 2.2MB)
  3. 30 sek video (640x480) išsaugojimas:
    Soligor-7 sek, Canon-3 sek, PQI-1 sek

Išvados:

1. Jei fotkinti nori reportažinius dalykus, perkant atmintį reikia ne tik į atminties talpą žiūrėti.
  2. Greičio skirtumai iki 50% !
  3. PQI F1 - visai nebloga atmintinė. (Nepainioti su seno tipo PQI! - ji lėtesnė) Gamintojas jai suteikia 5 metų garantiją, tačiau vietiniai pardavėjai (Flopas) davė tik 1 metus.
    Kaina Flope ( http://www.fis.lt ) - 206lt.

Kitas neblogas variantas - Transcend. Greitis 30x berods. Garantija 5 metai. Kaina 189 ( http://www.ok.lt )

Kai pirkau fotika Micro Visata ikisho Lead Data CF 128MB, kuris tuo metu kainavo 199Lt
Rekomendave kad tai tikrai geresnis pasirinkimas nei kad PQI.
Kazi kiek ten tiesos Nekaltas
PQI 128MB CF tada kainavo 109 Lituoklius

Tavęs neapgavo - pirktoji Lead Data tikrai geriau nei seno tipo PQI. Aš gi testavau nająsias PQI F1 atmintines Šypsena
Beje, minėtoji Soligor 128MB kažkada pirkta už 1145LT Baisu

Shitam portale yra tikrai neblogi CF kortu testai:
http://www.ixbt.com/storage/cftest-2k2.shtml
Pats naudoju PQI Hi-speed 128Mb kortele, fotiko ‘apsukomis’ nesiskundzhiu. Informacijos nuskaitymui/irashymui naudoju card readeri USB 2.0 - su shiuo itaisu irgi greitis pakankamas Gerai.

Va katik žinia pasirodė, kad PQI F1 - greičiasia atmintinė rinkoje:
http://www.hi-fi.ru/news/view.php3?id=9520
na, tai nėra toks stebūklas kaip reklamuoja. Bet visai gera už normalią kainą Šypsena

Papildymas: PQI F1 labai genda Piktas Nepirkti !!!

Šviežūs testai.
http://www.ixbt.com/storage/flashcard-test-p2.shtml
Iš LT matytų kortelių lyderiauja Transcend ir PQI F1.
Nors Transcend priimtinesnė kaina ir 5 metų garantija.
Beje CF kortelės 4 kartus greitesnės už MMC ir iki 2 kartų už SD Cha cha

nenorejau kurti naujos temos, tad rasau cia… tikiuos, neliksiu neisgirstas Nustebęs

Tema jau poros menesiu senumo, todel noriu klaust, ar neatsirado kazkokiu nauju pastebejimu apie jau buvusius ir naujus CF?
Labai domintu nuomones apie Lexar 128Mb 16X (5m.garantija) (165,00Lt Fotoservise). Tos parduotuves darbuotojai labai rekomendavo sia CF, taciau zinau, yra daug kitu gamintoju (ir pigesniu variantu): Lead Data, Kingston, PQI Super-Speed 40X arba paprasti, Pretec, SanDisk, Trascend.
Busiu labai dekingas uz skubu atsakyma

Pas mane naujienos tokios: PQI F1 numirė antrą karta. Pakeite. Dabar jau 1,5 dirba normaliai.
Nesenai vienas pazistmas sunerimes skundesi, kad pas ji Compact Flash vis mirsta (epidemija matyt). Naudoja rimtos firmos kortele. Rodos Lexar. Bet garantija yra - pakeicia.
Isvada tokia: visos korteles mirtingos - imk greitesne (30x ar 40x), pigesne ir butinai su ilga garantija (5metai) iš rimtesnės firmos.

o tai kam tu 30-40X? fotoservise sake, kad 40x tai profams… o seip buitiskai fotkindamas (mano Canon A70) nejausiu jokio skirtumo ar tik 8x ar 40x… sake, kad video darant tas greitis jaucias, ir kopijuojant i kompa (jei usb 2.0)… o uz tai reikia papildomai moket… nezinau… gal as klystu?

Durniai tame servise sedi, o tu neskaitai prieš rašydamas (paskaityk topiko antraštę ir pirmą žinute. Fotikas A300 yra mėgėjiškas) Šypsena
Iš dalies jie teisūs - praktiškai greitį nelabai pajusi, bet testai sako, kad skirtumas tikrai yra. Naujausiose kamerose (net ir megėjiškose) dedasi pakankamai galingi procesoriai, o duomenų strautai (net ir 3Mpix kamerose) pakankamai geri. Aišku, tarp 30x ir 40x gali būti tik koks 5% greičio išlošimas ir kažin ar vertėtų mokėt 20% daugiau Šypsena Be to tas didesnis greitis tik profams reikalingas, kai svarbu serijomis fotkinti ar kamera USB 2 Hi Speed turi.

Nusipirkau Apacer CF 256MB, paklojau ~80Lt. Garantija berods 2 ar 3 metai. Ar teisingai padariau?

NE! staigiai staigiai mesk tą kortelę lauk LaimingasKaip krenta krenta kainos, kaip greitai greitai artėja video kasečių mirtis…

Nenerivink! KandaRimtai, ar verta bu pirkti tokia kortele? Pries metus uz 128MB mokejau ~100Lt, todel siandien nustebino kaina uz 256MB 80Lt. Pagalvojau, gal labai blogos kokybes ar smth Nekaltas

Aš čia Bangoj akažkada irgi buvau testuką aprašęs, tai ant Minolta Dimage A2 > PQI F1 veike daaaaaaaaaaaaaaug lėčiau negu Transcend’as (kuris pagal “x” ant dėžutės “buvo” lėtesnis). Todėl aš: a) Esu supykęs ant PQI ir manau, kad kokybė neatitinka kainos b) Viskas priklauso nuo fotoaparato - galbūt fotoaparatas kuris nepalaiko 40x veiks laaaaaabai letai su 40x korta, o greitai su 20x…? Kiaulė

pakenčiamai, nors yra ir geresnių pirkinių aišku. Pakartojau tavo testą su savo Canon - nieko panašaus. Kaltink savo foto ar brokuotą kortelę.

Tikrai ne.