Cls

Cls

1:1 kaip mano, spalva cia pilka? buvo vienas siaulietis dar turejo cls 3,5lpg, kazkur dingo

Kai Orelis sian buvo Kietas Gerai Girtas

pas mus visa diena krapnojo. ryt bandysiu i stintadieni palangoj nulekt stintu palest. *kekšė* viena skaniausiu keptu zuvu Niam niam

Spalva tokia lyg ir pilka Skaitau man tokia spalva kaip pas tave labiau patinka, bet toks pasitaike variantas ir teko jamt Šypsena

na pas mane ta spalva jau skaitosi manau ganetinai reta ir ji ale pats pirmas zingsnis nauju spalvu link… pilkos, sidabrines jau pabodusios… tiesa tokia pilka ant merso irgi ne per seniausiai atsirado… sakykim ant w211 ar ant w220 ganetinai retai sutinkamos… o ruda… na blemba nauji mersai su ruda spalva man patys paciausi… tiesa, ten ta spalva geresne nei mano… modernesne… bet vistiek is tos turbut ta naujoji ruda ir isplauke. svarbu tvarkinga, px ta spalva. tiesa sidabras man kazkaip niocin… nzn kodel… Cha cha

na sidabras ir man nlb, as kai ieskojau tai ziurejau tik pilkos rudos ar baltos! Paplepėkimna sitos spalvos nlb buvau patenkintas is pradziu, bet pripratau Šypsena Stovis viska kompensavo Angelas

Eik tu spalva ble. Pistas perpistas buvo ble. Buferis kreivas nx. Spalva gi. *kekšė* komikas

gfsb, bia pavIdo Mirkt

sekantis taksas tik CLS Apkabinimas

Rafi, nustebtum suzinojes, jog sita habibu spalva gerokai retesne CLS modelyje, nei taviske Labas Cha cha

O man mersas juodas arba skaistus sidabras Gerai

Na kad reta spalva tai tikrai Šypsena uz ruda gal ir retesne! Bet man asmeniskai ruda geresne Šypsena bet ka turiu tas ir neblogai Cha cha

sidabras tai merso default spalva istoriskai.

sharai, taip nustebciau suzinojes, nes dabar pagal mano zinias yra priesingai… isivedu i mobile.de (aisku preliminarus apskaiciavimas, bet pagal musu regiona visai nieko) ir pasidarau MB CLS iki 2009m → ismeta taip: grey(pilka) - 75vnt brown - ruda - 17vnt silver - 236vnt black - 330 blue - 44 red - 26 white - 35 green - 11 Taigi zalia spalva viena retesniu Cha chaO ruda retesne nei grey.

Rafi- pilku nieks neparduoda Cha cha mobile- grey- puse auto bus kaip tavo spalvos, gal ir daugiau nei puse, patikek!!! Taip

rafi, pas ji ne pilka, neprisimenu kaip vadinasi tiksliai ta spalva. Cha cha siek tiek i melyna jau einanti