clk

is kur tokiu debylu atsiranda jus man pasakykit? Juokiasi

Ramoska *****e sedi savo supistam merse ir sedek

Žiegždriuose matau vėl internetą įjungė.

As tai visiems siulau prasiplatinti savo pasauleziura ir pamastyti apie E90, nes akyvaizdiai nieko nezinot apie ji ir malat sh… Butent as ieskojausi sau masinos 530d E60 ir 330d E90, lyginau jas kaip tik buvo galima, lauziau galva ir nu priejau prie isvados kad siauro mastymo zmogus tuributi, pirkdamas E60, nepamastyti apie E90

Juokiasi Juokiasi

eik tu nx Apsvaigęs Girtas Juokiasi Užsispyręs Žliumbia Cha cha

Kai autostradoj isdulkindavau pries chipa 530d, jiems taip siknaskyle paskausdavo, kad sekdavo visa kelia is paskos, tai man visada budavo baisu, kad pristabdysiu stipriau ir tas 530d dar pistels man i gala, su savo xujovais stabdziais Žvaigždė Žvaigždė Žvaigždė

  1. vardink e60 projektavimo klaidas 2. 7 bmw su 3.0d tai isvis gamintoja turbut i minusa nuvare?

Užsispyręs Žliumbia Žliumbia Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Juokiasi Žliumbia Juokiasi Žliumbia Juokiasi Gerai

Woris, dydis pagrindine klaida. Is isores didele, o viduj vietos kaip E90. + didziausia projektavimo klaida yra dinamiskumas, kurio ten lyginant su E90 nera, kaip minejau ispisciau tiek ant pozukio tiek ant tiesiosios. Bet zinoma pitakas ne tam skirtas kad lenGtyneut pastoviai, tik beda tame kad litofcai E 6 0 tik keliu terorizmui ir lenGtynems teperka Juokiasi7er yra verslovu masinos, seni 7er yra cigonu masinos, nieko cia nepadarysi, skaudi realybe.

Zodziu Wori, didziausia projektavimo klaida yra vadeliotoju galvoje, kurie perka E60 tam, kad schumacheriais taptu. Suprantu tavo skausma, atrodo pats 5er vairuoji ir dar man regis ta 160kw Cha chaDaznai nufisu autostradoj kaskoki pilka 530d E60 ties klaipeda, gal ten tu? Cha cha

viskas uztenka man spindeti siandien, varau acigert, o jums leidziu pastumt ant manes, kol as nematau Butelis

jo, troikej beveik kaip 5 vietos, 5 kaip 7, o 7 kaip Neoplane. Nenusisnekek. O kad “■■■■■■■ pirks bmw, bet su bmw nebutinai ■■■■■■■” - sena naujiena. Kiek pasakoji, apie lenktynes - tai tu toks irgi ne prie intelektualiu Cha cha

e90 klaida galinės lempos Blogai jas pakeitus vaizdas keičiasi Gerai

o kai nuputi e60 nusiperki sau koki medali,taure? ar bent diploma israsai? Nekaltas

butent Gerai

bytwa, Juokiasi Juokiasi

blyn tu geras Cha cha o jei palyginsi 3er su 1er? 1er ir tiesiojoj greitesnis ,ir posukiuose geresnis, o kodel? o todel kad mazesnis… Taigi 3er gaidys Juokiasi O jei rimtai, skirtingiem zmonem, reikia skirtingos masinos…, mieste gal ir e90 geiau, bet pvz autostradoj minant tikrai su e90 yra graudu vaziuot ant 160km/val… sedi kaip kartinge Šypsena musu keliais barska tarska ta e90. Gera masina e90, as gal irgi pirkciau geriau tokia, jeikaina butu 1:1 kaip e60, bet e60 pigiau, bazine komplektacija gerokai geresne - ekranas, automatas, navarotai, o e90 su gera komplektacija jei pirksi, mokesi ziauriai daug Šypsena - sakysi ubagas, bet ne to kad ubagas, tiesiog neverta permoket uz ta pati bmw. Negi su savo bmw visad mini gaza? jei masina savaitgaline tai jo, o jei vazinej idarbo reikalais? uzsigruzines kartais? mini pastoviai? nemegsti pakruizint? Apakęs zodziu zmogau, ishikt vaikiska ****a, ir nusipirk 1er, nes anas dar greitesnis Taip

Dievas gaidose nebekresk cirku Šypsena