clk

sitas foto tai dar dar atrodo, o taip kaip modelis Nežinau

kur už 27klt dažyt reikia priekinį bamperį, abejas dureles. pakaitinimo žvakių rėlė. apiplovimas neveikia. amg packą pats dėjo. nutrinti magelio mygtukai. lempos į kosmosą šviečia. jau nepamenu visko. kaip ir px, bet kai viskas susideda, tai ir prie tų 27klt pridėk tai tikrai jis tiek nevertas. stogas purvinas, kaip galima išpurvint stogą? Cha chatas kur vln bet ne gariūnuose, nieko nevažiuoja. kažkas su turba ar varikliu. priekis pistas buvo, nes lempos auselės nulaužytos. kur gariūnuose žiūrėjom paskutinį, jau temo. pravažiuot nedavė normaliai. pati spalva tokia nesuprasi. bet dar svarstomas variantas. nei viena dar prie kompo nejungta, jei dar kas būtų atsiradę tai išvis nėr ko svarstyt

nu blemba tokius pinigus uz 2003 metu masina… Užsispyręs

o is kur zinai ar rele, ar zvakes? Cha cha zmones diagnostika padare nezino 100proc Cha cha lempos kad i kosmosa sviecia irgi kaip cia suprast? Cha cha o mokant 27, tai tikrai tiek investuot neprotinga butu… dievas> o kiek uz 03metu e60 moketum? sitas nuo 20 iki 25, o e60 nuo 25 iki 30 Cha cha

Rafi, pirkti tik pasirodžiusį naują modelį, mano nuomone, kvaila, nes gamintojas vis tiek kliurkų padaro Taip Jei pirkti E60, tai nuo kokių 2005m Nekaltas

Beto, prisimenu kaip pries metus laiko pardavus savo univermaga, ieskojau masinos… galvojau… blemba reikia coupe… Nu tai ka, jamsim tokia kaip manjos, tik kad komplektacijE butu ne vien patrumpintas ryciagas kaip kokiom trumpapimpiui, kaip pas manja GeraiIr tada pamasciau… o nh man tas bmw, jamsiu geriau CLK Gerai bet vis uzeinu i skelbimus ir prisimenu kad nei vieno padoraus variklio juose nebuvo dedama Ufff taip zmones yra priverciami tapti bmw fanais Ufff ne bmw prisivilioja, o MB privercia Juokiasirafi> niekada gyvenime nedaryciau tokios klaidos ir nepirkciau E60. edita: bet vis pabandau isivaizduoti koks geris butu, jeigu CLK eitu su BMW M57TUD30 150kw Girtas nes CLK isvaizda uz E46 coupe milijarda kartu geresne Taip

nes problema pas juos relė. šitam C buvo pakeistos žvakės. žvakių lemputė degė toliau. kompas rodo jog pzd relė. nesakau jog 100% taip bus, bet tikimyyybė didelė Cha cha

dievas, nedarytum klaidus ir nepirktum e60, o e90 tai nusipirkai, bl geras tu Cha cha

tas su AMG dar kaip dyzelis px pakomplektuotas… kas jam blogai buvo?

Tom4s - mano nuomone kvaila pirkti e60. Jei pirkti tai F01, minimum 535xd su 230kW, bet ir tie jau seni Taip Kvankt?

Rafi, pasakyk nors viena privaluma E60 pries E90, neskaitant to senų hemorojininku verkšlenimo kad “komfortas” didesnis Juokiasi

gerai atrodo is foto tas amg, bet jeigu tiek tu kasiaku smulkiu, tai nelabai gera kaina jo. 24-25 manau reali butu

Woris, gal nelabai aiškiai parašiau, bet dažnai būna, kad tik pasirodžius naujam modeliui išlenda keli gliukai mažesni ar didesni, kuriuos gamintojas po poros metų pašalina. Tada ir galima pirkti modelį Taip Čia tik mano nuomonė ir aš nesakau, kad tai yra 100% šventa tiesa Ne

kažkada šitas mersas stovėjo ~32klt Nekaltas

Tom4s - tai as tau sakau, kad perki 2012 modeli ir turi garantija 3 metams. Neteisybe? Atsibuskite, gerbiamasai - esme gi kainoj.

Woris, na aš pirkau dabar slyvą 2002m 10men, kaip už slyvą mokėjau DAUG, bet tą patį daryčiau ir su E60 - pirkčiau tikrai ne pirmųjų metų. Jei pirmųjų tik galiu sau leisti įpirkti, tai paskui strigsiu kai reikės ją prižiūrėti ir ta auto ne man Ne Geriau tada senesnis modelis, kurį galėsiu išlaikyti Taip

nezinau kodel bet vienareiksmiskai e60 Taipps. e61

man tai visada juokinga ziureti kaip eGzpertai prisiperka 5 klases bmw ir po to stebisi kad gauna i kaulus nuo troikiu kelyje, tiesiojoje ar posukiuose, nesvarbu JuokiasiJuos specialiai pitaku vadeliotojus vadinu schumacheriais GeraiViskas pas E90 yra geriau nei E60, nes masina pagaminta 2.5 metu veliau, kada jau buvo suprastos kokios klaidos(ipatingai projektavimo) buvo padarytos E60 ir ju stengtasi vengti. Tarkim 330d visomis prasmemis geresnis uz 530d 170kw(apie 160kw net nekalbu, ten katastrofa), nu pasakykit nors viena, kodel tureciau rinktis pitaka? Vietos troikej tikrai nera per mazai, cia jums ne E46, grizkit i realybe. Tiesiog E90 yra tris kart dinamiskesnis uz E60, kai tuo tarpu vienintelis pasiteisinimas kad perki pitaka yra hemorojus. Arba perki 530d 2003-4, nes neturi pinigu nusipirkti 2005-6 330d

Kvankt?

Juokiasi