Classic by BBS...

Classic by BBS…

Žiemos belaukiant…

gut Girtas

Sehr gut Gerai Spyruokles tos pacios liko? Labas

kas duris daze? Nekaltas Cha cha

parEjAY giriOtYs? Nekaltas nU giriOkYs giriOkYs Valio

dzo taigi cia nedauzta ir tik 80 000 prasukus. taip pardavejas su usais turguj sake Cha cha

Kitos spalvos cia tik priekinis bamperis kapotais ir kairys sparnas, del duru - foto efektas, laukiam didziojo dazymo kita sezona. Spyruokles liko sport, nelabai norejau kas sezona kartu su ratais keist spyruokliu, nebent priekines butu taip lengvai keiciamos, kaip galines, paemiau ciut didesnio diametro padangas ir to, manau, pakaks. Ubaggs Juokiasi kai siuos ratus visa pastaraji menesi pderastinau, tai kodel nepasigirt? ateinanti menesi jokios foto ish manes nesulauksit Mirkt nebent kur sniegynuose Juokiasi Juokiasi

o zieminiai kokie? stock’iniai V8?

gaiduva

Taip, čia stock BBS 8x16 su nuliovom Dunlop SP Wintersport 3D 225/55/R16 padangom Valio Girtas

ratU vYsa menesY nYreik pdrstint, jei zinai ir turi kOkie KokybYskY pdrstai tYnk Cha cha Be be be O dzOjUj vYsU durYs atruOda nYpaspalvYntOs pagal kebUUla Cha cha

a kam tau nuliOvOs ziemYnes padUnges, jei per menesiu nuvaziuoji ~1-2k. km? Paplepėkim Cha cha

mana Moterissake grazi visai tokia…gavo bana,nekalbejau savaite Piktas Cha chadabar sako,kad gaidys Taip

dabar turetu plaukt kaip gera jachta Girtas Angelas

super Gerai Gaila kad mano studentiška piniginė nelabai išneštų išlaikyti, pats mielai pirkčiau V8 Liūdnas

Lilg, atskiri, kad cia v8? Nekaltas Cia ne v8, o a200 20v… Mirkt Cha cha

ai cia jau zieminiai? Cha cha normaliai Apakęs ir vasara ir ziea BBS Gerai taip nroejosi ir man ziemai grazesniu R17 ar bent jau R16 ale… Nežinau

ubagss atskiriu Piktas tada buvo nesusipratimas Užsispyręs

A pagalvok uztad, kiek ziemu man ju uzteks Juokiasi be to performanca ir grozi vertinu ir ziema Kietas