CL pusfinalis Inter-Milan 1:1

CL pusfinalis Inter-Milan 1:1

mano nuomone milanas nugales 2:0 arba 2:1Taip
ir finale susitiks su juveCha cha

italu futbolo gerbejas busi?Cha cha

Visa Širdis sirgsiu uzh Nerazzurri bet man tox jausmas kad AC Milan laimes.Tikekimes tajp nebusLiežuvis

Nors ir esu Inter gerbejas. Bus 1:0, Milan naudai

nors vienas inter gerbejas pripazysta kad milan stipresnis

Milan stipresnis?????????Kuom Juokiasi

milanas?Šypsenanu visko gali butŠypsenabt finale juve tikrai nezaisŠypsenanetikit?pamatysit patysLiežuvisŠypsena

gaila inter bet finale zais milan-real…ir taure gaus real’asGeraiŽvaigždė

Pagal visą logiką turėtų laimėt AC Milan. Rezultatas 2:1 ar 1:0 AC Milan naudai. Nors šiaip nenustebčiau jei būtų pratesimas, įdomu jau galiotų sidabrinio įvarčio taisyklė ar dar ne.

UEFA jau paskelbe kad pusfinaliuose jau galios sidabrinio ivarcio taisykle,kur tikrai daug geresne nei auksinio.
o del rezo tai Milanas laimes 1:0. bet gali buti ir pendeliai, gerai butu nes senai jau bemaciau

OT: nu va per pora meteliu ir priraiciau 500 zinuciu…oi toli man dar iki superfano produktyvumo Cha cha

Taip, butu isties dziugu pamatyti pratesima ir pendelius- seniai toki varianta maciau…,o atsizvelgiant kad zais italai, tai manau kad tokia baigtis butu visai logiska.

gal jau buvai pamirses pries pora metu kai milan laimejo 6-0 pries inter ,net futbolo komentatorius tai piminejo

Che che, pasakysiu ir aš savo žiauriai svarią bei garbingą nuomonę.

Nors ir esu ilgalaikis "Milan" gerbėjas dar nuo trijų didžiųjų olandų laikų, visgi pirmiausia vat kas – rezultatas rezultatu, lai rossoneri eina į finalą ir ten guldo ant menčių "Realą" … Turiu pasakyti štai ką …

Jeigu jie (ir vieni, ir kiti) vėl pradės lošti tą suknistą prasmirdusį nuobodžiausią pasaulyje užpakalskylinį itališką futbolą (vadinkit, kas norit, gražiu vardu catenaccio) – tada eina ir vieni, ir kiti apsišikę derbininkai NX.

Varau šįvakar žiūrėti, ant alaus kaip ne kaip teks išsileisti vieną kitą litagalį, ir neišsimiegojęs, ir su laiku ne visad paprasta – tad tikrai tikiuosi išvysti nors kažkokį reginį kaip kompensaciją. Nes jeigu žmogus kelis tokius mačus pažiūrės, per daug nesidomėjęs to derbio istorija ir visomis tomis milanietiškomis legendomis – taigi jis paprasčiausiai pasiųs tiek milanistus, tiek interistus kur nors toliau.

Šiaip manau, gana realistiška, kad mačas bus neblogas. Dabar abiem klubams jau nėra ko prarasti – ant nulinių lygiųjų nelabai tikiu kad loš. O pramušus ledus su viena banke, tada jau prasidėtų – nes bet koks rezultatas iškyrus 0:0 kažkurios komandos netenkins. Taip kad tikiuosi kuo greitesnio įvarčio į bet kurios komandos vartus – o "Milanas" atakuoti tikrai moka, užteko pamatyti keletą jo mačų Serie-A (moka, bet nevisad nori).

cheers,
dichlo

Eurosportas prognozuoja tokias pradines sudėtis:

INTER (probable) (3-5-2): Toldo; Cordoba, Materazzi, Cannavaro; J Zanetti, Coco, C Zanetti, Di Biagio, Emre; Crespo, Recoba

MILAN (probable) (4-4-2): Abbiati; Costacurta, Kaladze, Maldini, Nesta; Gattuso, Rui Costa, Ambrosini, Serginho; Shevchenko, Inzaghi

idomu kodel rivaldo taip nusigyveno??
taip ir i rinktine bus sunku ilystiNekaltas

Rivaldo man atrodo būtų OK, čia viskas per tą Ancelotti, kuris geras kazys yra. Nesuprantu kox tixlas iš vis buvo tokias babkes paklot, kad talentingas žaidėjas rankšluosčius keičiamiems žaidėjam padavinėtų. Neišnaudot Rivaldo tai čia ką aš žinau Nekaltas, jis šiaip vaikščiodamas po aikštę geriau atrodo už Ambrozinius ir Serginhius kartu sudėjus. Įtariu Ancelotti bijo, kad su Rivaldo komanda pradės pult kaip priklauso.

P.S. Jei milanas nelaimės čempionų lygos tai tik per trenerį, nebereikalo Juve savo laiku atleido jįjį.

prasidejo!!!
visiems gero futboloLabasAlus

panesinekit kaip sekasi

suzaista 20 min, teritorine persvara turi milanas, futbolas atviras, atakuojantis ir be kompromisuGerai taciau vienintele realia proga kolkas turejo inter puolejas crespo-smugiavo tiesiai i vartininkaCha cha