CIUZINYS GRUDU LUKSTU: pliusai ir minusai

CIUZINYS GRUDU LUKSTU: pliusai ir minusai

Sugalvojau isigyti grudu lukstu ciuzini. Del ju ekologiskumo, sveikumo (nesikaupia zmogaus erkutes) ir t.t. Noreciau isigyti lietuviu gamintoju - kol kas nieko apie juos nezinau. Gal kas naudojasi tokiu ciuziniu. Ir galetu papasakoti is savo patirties: pliusus ir minusus.
O gal jie neverti demesio?
Šypsena

As turiu grikiu lukstu pagalves. Man labai patinka ir labai gerai issimiegu. Manau, kad ir ciuziniai yra verti demesio.Mirkt

Gali pasiklausti vaistinese. Taip pat Vilniuje prekiauja Rotundo gatveje. Mnao merginuke jau senokai miega ant tokiu pagalviu ir nieko. Galvoju, kad ir mums reiketu nusipirkti tokias pagalves… Tiesa, man reikejo truputi laiko, kol ipratau guleti salia vaikuciu ant kietu ir siugzdanciu pagalviu…

Timpa rašė:

Sugalvojau isigyti grudu lukstu ciuzini. Del ju ekologiskumo, sveikumo (nesikaupia zmogaus erkutes) ir t.t. Noreciau isigyti lietuviu gamintoju - kol kas nieko apie juos nezinau. Gal kas naudojasi tokiu ciuziniu. Ir galetu papasakoti is savo patirties: pliusus ir minusus.
O gal jie neverti demesio?
Šypsena

pagalvės - visai patogios. Manau ir čiužiniai būtų geri Šypsena

Labas,

Turiu toki chiuzini. Nuejau i Maxima ir nuo tokios pagalves nulupau etikete su gamintojo tel. Kazkokia firma Kaune juos siuna, dabar neatsimenu. Man per 2 dienas padare ir atveze i Vilniu (nemokamai) nestandartinio dydzio 1.65 x 2.00 dviguli chiuzini.

Minusai:

  1. Kai paguli savaite, tai ishsiguli duobe pagal kuno forma ir pasidaro nepatogu arba turi isstumdyti tuos *****us lukshtus.
  2. Kai vartaisi nakti, tai tie lukshtai irgi trashka.
  3. Pardavejai sako, kad tipo ekologishkas produktas, kunas neprakaituoja ir t.t. Galiu pasakyti, grybu dainos, bo ne kiek na geriau uz iprasta ciuzini.