ciurlionkei


ciurlionkei

o Ciurlionke VeeeBaisus prisiminimai ish jos;D Bet fotke faina;D cia nuo pastatymo obuoly gal paemete? Cha chaten gi buna parashyta neliesti. Cha cha

Liežuvis tai dar 500 sawo foto ikisk

nieks ten nedraudzia imti nuo pastatymu daigtu,uzraso nemaciau,puiki mokykla cia irgi mokeisi?

na suprantu,kad baisu butu jei butum balerina ar muzikante,bet dailininke tai jau smagu… Cha cha

Dalininke buvau. Cha cha bet nelabai pieshti patiko Cha cha

ai,o kelintais metais isejai?

??? kelintais/ ir kelintoke buvai kai isejai?

kiek tu cia nx foto keli *bliamba*?

o tau gaila tikriausai??/nesisakok be reikalo,keli beda kurios nereikia,gal suvalkiete,kad tokia skupi???sakokis gadinkis nervus,man tai kas???

ej rainaskatinelis…prasyciau cia nevaryt ant muzikantu… Liežuvis

na a zinau!!tai labai sunku!!nes pati lankau smuika!!!jokiu budu nevarau!!ir pati barciau kas varo Cha cha tik kad tai taip sunku,o daile man geriau! Cha cha Šypsena

muzika geras,bet labai sunkus dalykas

kurwa tu *bliamba* malalietka, per diena galima 3sdeti, o dar tokia *bliamba* ziurke isijautus kad dedi nx , galvoja kad grazi yra nu *velniop*i *bliamba* bbd uzjauciu tave nx!

fatun, koks jus iskalbingas Flirtas

se, tiesiog buvau ant geros nuotaikos bangos , gavau bilietus i lietuva Tūsas

fatun>keikis keikis!!!man tai kas???sakau jei nori gadink nervus,pyk!!! o man tai kas ???vistiek paciai blogiau!!jei nori ir as galiu tavo foto pakritikuoti atvirai,bet isizeisi !apseisiu… Šypsena

kokios paraudusios Mirkt

is dziaugsmo

dziaugiuosi kad as ne is ciurlionkes …