Citata is \"Cosmopolitan\"

Citata is "Cosmopolitan"

"Vaikinus jaudina,kai per ju kuna vedziojate savo triusikeliais,istrauktais is saldymo kameros".Na,vaikinukai,ar jaudina tai jus?ApakęsJuokiasiApakęs

Nors aisku nepriimkit tai asmeniskai,tiesiog kazkas man tai egzotisko pasirodeŠypsena

Baisu net neisivaizduoju kokia chia busena, po to triusikeliu braukymo Baisu Pavargęs

Pavargęs

hehe.triusikeliu braukymas

[quote]Hashua rašė:
"Vaikinus jaudina,kai per ju kuna vedziojate savo triusikeliais,istrauktais is saldymo kameros".Na,vaikinukai,ar jaudina tai jus?ApakęsJuokiasiApakęs

Nors aisku nepriimkit tai asmeniskai,tiesiog kazkas man tai egzotisko pasirodeŠypsena
[/quote]

Alus buteliukas ištrauktas iš šaldytuvo mane tikrai labiau jaudina…TaipCha cha

Cha cha Cha cha Cha cha Gerai Gerai Gerai Taip

Eilini karta isitikinu, kad Cosmopolitan - protingu zhmoniu zhurnalas Cha chaCha chaCha cha

tai kaip supratau nieko tai nesujaudintuNekaltas Nu tada negasdinsiu savo vaikinoCha cha

Cha cha

Bl.et geriau is skalbimo masinos, ir vedziot ne kunu, o veiduVeeeVeeeVeee

radau ir ash shita citataCha cha
tas zhurnalas tox kad… chia ji visa po sakinuka galima komentavimui idetŠypsena

Jei ish tos citatos shaldymo kamera ishmest - tada taip. Jaudina.

Labiau jaudina, kai pirstu (nagu) galiukais svelniai per kuna vazinejaGirtas

mano vaikinas kai perskaite tuos patarimus tai is daugumos kazkodel juokesi…buvo ten gana nemazu nesamoniu…Laimingas

Cosmopolitan - zurnalas nuotaikai pakel, o panele tai isvis TOPAS Laimingas

TaipTaipTaipTaip

panasiai turetu sujaudint ir kibirukas salto vandens NekaltasJuokiasi sitas patarimas pasirode keisciausias Apakęs

Realiai, mane daug labiau jaudina plikai kušelis nuskustas, nei triusikėlai šalti kažkieno…

Neskaitau as tu politanu bet jei mergina sexy atrodo gatveje i tai atkreipiu demesi ir be zurnalu…