cimodanas autobane

as pries vaziuojant net neturejau minciu tiek skrist Cha cha Bet ivaziaves ziuriu, kad visiskai pokui, plius kai ne vienas toks cimodanas prasinese, galvoju ka as ryzas ? Cha cha susitaupe nemazai laiko vistiek Gerai

Važiuoji savo max greičiu ir tiek.

170-180kmh man vilnius-panevezys Cha cha

3.0d panašiai nuvaziuoja autoplius.lt/skelbimai/bmw-530-3-0-l-sedanas-2011-dyzelinas-490 2355.html tik technine bukle buna rafinuoto levelio

Sarai cia skirtumas tarp legalu/nelegalu

Na pas mus gali ten spustelt 180 momentais, bet daznai vazinejant laikyt pastoviai, tai neisivaizduoju kaip neikliut

Gerai, kad tauragano su priekaba nebandei lenkt

Tips, akis geras turėti ir daugmaž žinoti, kur postų laukti. Na, ir nuojautą, ant nežymėtų. Cha cha

Tai ant to as ir pats sekme ar tai uosle turiu, uz greiti dar nei sykio nekliuves, bet va del nezymetu baisu Cha cha

kas cia per vaziavimas jei reikia ziureti i pakrascius. anksciau ar veliau visi uzsirauna. siaip greitis 130 autostradoj lietuvos yra norma manau, nes +20 galima virsyti, gal net nestabdytu, o 150 tikrai nereikia didesnio greicio. Man didziausia tragedija, kai ateina rudens metas, kai jau autostradoje ribojamas greits iki 110 Šypsena)) tiem debilam susisiekimo ministerija ar kas ten tokie uz zeklus atsakingi, tipo nesugalvoja uzdet zenklo, jei slapia danga 110, jei sausa 130? kaip kad pvz vokietijoj yra… Daug kur greitis neribojamas, arba 130, bet jei problematiska vieta, jei slapia danga - 110. ir viskas ok. ne slietuvoj kartais ziema vaziuoji +13 asfaltas sausas, saule sviecia…

O į kur tu šiaip žiūri? Juokiasi Vidurio liniją? Juokiasi

paskutini karta is Klaipedos griztant ant 160 pagal skydeli biski neramu pasidare mentus pamacius, bet nesusidomejo Šypsenaper akis vaziuot tais +20 ir nieko nesibaidant stebet vidurio linija Cha cha

As tai kelia stebiu Taip P.s. visa…ir dar i galinio vaizdo veidrodeli pazvelgiu Cha cha

Bbs su tais 150kmh mūsų stradose BlogaiPastoviai kokia toyoda iš pirmos be posūkių išlenda Kanda

vo. kaip pas mane. tik pas mane 500 000 ir dar service is pradziu paziba… Nekaltas