chyteriai...

eikit losht americas army Šypsena ten niekas nechytina Kietas

Tikra tiesa

Chio ty xujejsh ka ? Nemegstam mes pandoroj cheateriu ir nieko cia nepadarysi. O del beast’o tai jam admino nieks ir nedavinejo, jis tiesiog pats ta serva pakure nuo 0, todel geriau nelok cia, nes xtermination nick’as greitai isnyks is pandoros jei daug aiskinsi.
Ir nereik aiskinti,kad pasitreniravus tu cia labai krutai varysi ir busi apsauktas. Tik vienetai tai pasiekia, visi kiti menkystos pazaidzia diena, gauna i kaulus, tada susiranda veliausius OGC ir lauzia is saves kietus.Tokius ir duxinu kai bunu pasijunges,tada bent tvarka buna.
Is mano patirties tai be pandoros ir tako (kur pats galiu patvarkyti kai reikia) dar patinka delfis (sunku pasijungti kartais), visur kitur kompleksuotu lopu servakai kur net aklas pamatys kai adminai su godmodu varineja, kaip pvz lcsl’as paskutiniu metu, kis’as ir pan.

Jo, zinau. Adminai tikrai cheetina, kai kurie…

Visi chia chyteriu chyteriai, juk reikia pasirodyti tai ir chytina visi gaidziaij, nekenciu reklamos blyn Šypsena Ai man px firewall’as uzmestas ir Aš nekaltas geriausiai tinkle pavarauw i vsio nugalabiju visus pirmoj vietoj pasedziu ir viskas Cha cha

nice

melynas graziasias Gerai

GeraiSuderintos spalvos Šypsena (sustatytos )

****AS

Autobanu liutai

NIDA Taip

999Sx patikek ne tavo vieno Myliu

wow! Gerai mano mejle Mirkt

zx12r, ydomu butu su tokiu palakstyt, pabandyt kaip vaziuojasi.

Daug babkiu vienoj vietoj

bbz Nekaltas

aha tik atrodo, kad butu photoshop padaryta Nekaltas

Giaras vaizdzialis… Šypsena