Chrisler voyager nuomones.

Chrisler voyager nuomones.

nu as esu anglijoje, suejo man 16 Cha cha turiu provisional license ir galiu vazinet, bet vano negaliu vairot;/ kaip ten gi jauciasi su juo vaziuoti???

Nu ka nezinau kaip tas naujas bet buvo 95 galo pas mus, bet masina amerikonas. Detales. Kas vw kainuoja 30-50 lt jam 300-500lt. Paskui 5 smelio maisus pakrovem kabliu zeme are, skierkos ejo. Deze subyrejo. Kas patiko tai vairo stipras, pirstu galima sukt, o siaip ten kibiras buvo, taip kad jokiu navarotu nepamaciau.

Mano sesute turi ta veikeja ir kai jos paklausiau nuomones “draugas nori chrysler voyager, ka patartum” - atsake, kad jei laaaabai nori jo, tegu perka bet ka, tik ne chlysler. Arba lai eksperimentuoja su paskutinio modelio Voyager’iu. Gal ten kas ir pagerejo. Kaukuole pievoj, ne veniukas.

jokiu amerikonishku mashinu! ishskyrus viperius ir corvetus zhinoma

kokie atsiliepimai apie sia masina?nuo 97-2000 metu. p.s.jai galit parashykit daugiau, varyklio turis etc. ar duju iranga pasiteisina voyageriuose, kokios dydziausios bedos etc. Ishanksto dekoju Šypsena

Paieškoj pakankamai, ir keliom temom žemyn kur minivanotojai ir kažką rastum… Mirkt

tai nors linka parashyk nes nieko keliu puslapiu atstumu neradau Nekaltas

[bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/440449.24 1-=(937366576](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/440449.241-=(937366576) Ji net dabar puslapio apačioje

sako ju labai silpna vaziuokle pas senesnius geresne ir tvirtesne.

Na nesiskundžiu, nesiskunžiu… Nekaltas

Pusbras turi 97 metu, tai labai patenkintas, dujas idejo paprastas su EKO uz 1500Lt, variklis 3.0 ar 3.3 nepamenu dabar, mieste ima apie 17litru duju, siaip vaziuokle jis ten kiek zinau tik restauravo - stabilizatoriaus traukes ir salemblokus kelis pakeite atrodo, tiesa priekiniu kaladziu kaina 100Lt, salemblokai po 80Lt tik nezinau kurie. Siaip variklio tik sake galingesnio noretusi nes ten berods 103kW tik. Su detalem kiek girdejau problemu nera, tik elektronika labai brangi

domina tik shi mashina… Nekaltas minivanotoju tema netinka…jai nepatinka neskaityk Nekaltas

gal nieko nebandei sunkjaus vezt nes mes ant savosenesnio uzdejo priekaba su masina ant virsaus ir dar varikli i salona tai linges perlinko i kita puse Cha cha

Norėjau būti paslaugus, pateikiau nuorodą kurios tu neradai. Ir tu man gal nenurodinėk, ką man daryti Ignoruoju

duok bet kokią auto - perveriu linges visom Baisučia ne rodiklis… Liežuvis

a joooo… nori kaip geriau, o… Blogai

tada mano didziausi atsiprashymai nes tavo pasisakyma supratau taip ‘trinam shia tema o tu eik pas minivanotojus…’ dar karta atsiprashau mano klaida Šypsena

bb - buciau viska papasakojes (pats toki turiu), bet labai jau naglas is pirmo zvilgsnio pasirodei… geros informacijos ieskojimo Labas

tai gal vigi ka nors pasakyk-pridek Cha cha