cheminis uz ar pries

cheminisNekaltas uz ar pries???

ner uz ka... Drovus visi cia gerieciai.. Mirkt mano mamyte susidejo ta vat toki lengva chemini... labai graziai atrodo... bent jau man... Drovus

ash priesh chemini...patikekit, zinau kokia zala jis padaro plaukam.... Blogai

bet pas visus zmones skirtingi plaukai,vienu is prigimties stiprus,kitu silpni.mano plaukai gal 20 dazymu atlaike,buvau juoda,blondine,zalia,raudona,ryza nu krc visokia.ir nepasakyciau kad jie labai suprastejo man.nei sakojasi,nei slenka...ir auga labai greitai.ir nenaudoju jokiu kaukiu,tik sampunus gerus,stengiuosi kuo reciau plauti galva,nes ji nelabai riebaluojasi...kartais dar su kiausinio trynio kauke pasidarau.nu cia niekam neydomu buvo,bet va,pasipasakojau Juokiasiaj,mana vistiek susidesiu ta chemini,nes visa gyvenima svajojau apie garbanotus plaukus Taip

pries! nereikia zalot plauku..

pasidaryk, jei nori Cha chatik pati nedaryk, kad paskiau netektu verkt Liūdnas

as uz Taip manau tie visi labai zaloja ir pan. ateje is senu laiku kai bobulytes plaukus gadindavosi Taip o dbr tai jau nera jie pavojingi labai ir plaukai lieka grazus Mirkt

as pries chemini Kietas susigarbanoti gali kada nori, jeigu plaukas paklusnus, pvz toks kaip mano Drovus nes juk labai kenkia, praktiskai visos kurios turejo chemini po to galima sakyti auginosi plaukus is naujo TaipNezinau, pas mane jau seniai cheminis ir tikrai nesiauginu plauku is naujo Laimingas Tiesiog svarbiausia nesusideti per daug stipraus. Man tai grazu svelniai banguoti plaukai Nekaltas Tikrai verta, ypac, jei tavo plaukai ploni Taip Tik nedek labai smulkaus Žvaigždė

Noreciau pastebet, kad net ir tas laikinas cheminis labai priklauso nuo plauku. Jau daugiau nei pries metus as toki laikina 'trim menesiams' susidejau, tai plauku galiukai dar ir dabar truputi banguojas. Šypsena Na jau baigia nuaugt. Bet turbut garbanoti buvo kokius 9 men. Cha cha O drauge ta pati chemini jau du kartus susidejo, ir jai plaukai vis issitiesia. ŠypsenaSiaip priziurint plaukus labai nepakenks, tik kirpeja man vis primena, kad nuo cheminio plaukai labai issauseja. Minusas - labai atsibosta.. Tada lauki lauki, kol ataugs plaukai.. ŠypsenaO pliusas tas, kad dazyt plaukus buna gaila, taip va baigiu visai nuo dazymu atprast, o megdavau daznai spalva keist. Šypsena

As pries uz chemini. Nes labai sugadina plaukus Blogai

Jėzau marija, nedarykit jokių cheminių Ne turėjau ilgus gražius plaukus, o dabar šieno kupeta ant galvos, arklio šeriai ir daugiau nieko Žliumbia niex nepadeda - jokios kaukės, jokie vitaminai... Ne

bile priemones normaliais pasirinkt. yra dabar tu cheminiu ir pakankamai svelniu ir dar specialiai pagal plauku struktura parenkami ploniems, dazytiems, normaliems ar pazeistiems plaukams. nzn kolege 2 kartus jau garbiniavosi. itr labai gerai, nors nepasakyciau kad jau labai sstori ir geros strukturos plaukai buvo. o atrodo graziai. + jwei dar priziuri plaukus tinkamai tai , manaiu jokiu problemu.

man labai grazu garbanoti plaukai Myliu ir chemini planuoju darytis, bet labai lengva, kad laisvai susisuktu ir viskas. o del plauku gadinimo - baisu aisku, bet ai noras didelis Cha cha Girtas

kaip aš kartais nudžiungu, kad vis dar atsiranda žmonių, kurie žino viską!;]

as dariausi pati lengviausia chemini,bet plaukai nusausejo labai. siaip ar taip, geriau nesidaryk!

fui! man tai labai negrazu

AS KAZKAIP PRIES

jeigu plauku negaila, tai pirmyn!

Aš labai noriu banguotų plaukų, bet po cheminio labai nusilpsta plaukai, todėl nesidarau Liūdnas