Championship Manager - ar kas nors zaidzia?

Championship Manager - ar kas nors zaidzia?

Geriausias visu laiku Britanijos zaidimas.
Daugiausia parduotu zaidimo kopiju Britanijoje.
Kelis vyrus paliko zmonos, nes jie per daug zaide CM.

Cia tik kelios skambios, bet tikrai teisingos frazes apie si unikalu futbolo menedzeri. Tiesa sakant, kai kurie futbolo komandu treneriai netgi renkasi zaidejus pagal si zaidima - toks jis realistiskas.

Tad ir norejau paklaust ar yra dar Lietuvoj sito zaidimo fanu be manes? Atsiliepkit. Manau, reiketu koki fankluba suorganizuot, webpage padaryt ir geriau Lietuvai atstovaut zaidimo research’e.

as zaidziu, naktim nemiegu.

apsvieskit placiau, kas cia per do zaidimas - linka gal koki

http://www.sigames.com - ten man atrodo ir demo galima atsisiusti

Nu as losiu EA firmos Aš nekaltas 2001/2002 Nerealus reikalas.

zaidziam zaidziamCha cha vakar pagaliau thurama nuspirkauCha cha

To Matiss: žinok, galiu pasakyt, kad EA menedžeris, lyginant su Sports Interactive Championship Manager 3 net lygintis negali. Aš čia tikrai nenoriu įžeisti ar dar kaip nors, bet tikrai patariu - jei nori daug realesnio, sunkesnio ir įdomesnio - pirk CM (naujausia versija kol kas season 01/02, bet metu gale jau turbut bus ilgai lauktas CM4)

Kitiems: o ar kas nors bandė dalyvaut SI research projekte - t.y. teikti info apie Lietuvos žaidėjus. Aš prieš kelis metus dariau - net mano pavardė žaidimo credituose buvo Mirkt Dabar kažkaip nespėju. Tai gal kas norit susimest ir kartu padaryt?

Rimtai Apakęs O tai kur cia ji traukt Vilniuje?

Gariunuose tikrai rasi Šypsena ieskok ten kur parduodami kiti geimai piratiniuose kompaktuose

Tai tas zaidimas taip ir vadinasi CM3 ? Gal galit placiau kokiu saliu ciampionatai, ar yra rinktines ir t.t. Ta prasme noriu palyginti su EA FIFA2002.

Šiaip tai aš galiu prisipažint, kad šitą žaidimą žaidžiu jau nuo neatmenamų 1994 m., kai buvo 2 versija. Jie kasmet išleidžia naują sezono versiją - prieš kelis metus netgi asmeniškai gavau iš Sports Interactive originalų žaidimą nemokamai - už tai, kad dalyvavau researche Liežuvis

Dar žaidimo papildymą galiu papildyti: 26 lygos, 100 000 žaidėjų, trenerių, skautų ir pan. su visom jų statistikom (karjeros istorija, stiprios ir silpnos pusės, etc.), galima valdyti beveik 50 valstybių nacionalines rinktines, "B" rinktines, jaunimo U-21 rinktines, be to entuziastai daugmaž kas mėnesį pateikia atnaujintus duomenis apie naujausius transferus pasaulyje - juos tereikia nemokamai atsisiųsti ir įsiinstaliuoti.

Šitas žaidimas tikrai pakeitė mano gyvenimą…

Na itikinot, reikes nusipirkti ir pabandyti. Ar geriau palaukti 2002/2003 sezono versijos ? Tikiuos kompui ypatingu reikalavimu nera.

na kuo greitesnis kompas - tuo geriau Mirkt tuo greiciau kompiuteris generuos rezultatus. kadaise si geima zaisdavau su 150 Mhz, ir pavezdavo. aisku dabar i tuos laikus grizt nenoreciau Mirkt o del versijos - siulyciau palaukti 2002/2003 m. versijos. ji turetu pasirodyti vasaros pabaigoje arba rudens pradzioje. Isleidimo data dazniausiai sutampa su futbolo sezono pradzia

Jei dar išlauksi iki rudens vidurio, tai bandyk Mirkt

O dėl reikalavimų kompui - tai čia rekomendacijos visai ne tokios kaip įprastiems geimams. Ten visur reikia geros vaizdo plokštės. O čia svarbiausia RAM ir procas: SIGames rekomenduoja 233 MHz, nors aš patarčiau ne mažiau nei 333, o RAM jie siūlo 64MB, bet aš primygtinai patariu bent jau 128, o 256 būtų idealu. Esmė ta, kad žaidimas labai daug skaičiuoja ir tam sugaištama siaubingai daug laiko

Jo butu faina tuter lietuvos lyga nes is lietuvos komandu ten yra kolkas tik Atlantas, BANGA???, ir dar kazkokia kaimo komanda.
O pats zaidimas tai nerealus nesulaukiu 02/03 sezono.

traku 8, vilniaus rajonas Cha cha

kur buwo meetas ?

ei! Cha cha pamirsote du zavius uzsieniecius Cha cha [sw ir si Mirkt ]

o kas cia yra?