Cepakai


Cepakai

Užrodė kolegą vietą Vilniuje, kur cepakai kaip pas mamą. Nerealiai. Iš to noro ir su alkanom akim kartais tris imu. Bet ir dviejų per akis.

Cia ne link Avizieniu, privaciam name kur yra kavine ir viesbutis su pirtim? Cha cha

Nea Šypsena Čia verslo centre įrengtoj kavinėj - valgykloj.

Šiaip tų kavinių gal 4 yra. Aš valgau L3, prie parodų rūmų.

Mane suklaidino fraze ‘‘kaip pas mama’’. Cha cha Ten kabokas taip ir vadinasi MAMOS VIRTUVE. Irgi garseja cepais, wilenskas garliavos atitikmuo. Juokiasi

adresus tikslius parasyt neitu? Nekaltas

mamosvirtuve.lt/kontaktai/Bet cia tokia grynai sherykla. Karta i penkmeti as ten vis atsiduriu. Juokiasi Kad ir nuo vieno to cepo ten jau Apsvaigęs, o jei dar alaus bokala, ir sedi po to kai karpis kosmose primustas. Juokiasi

qrwa kaip susikratyčiau mielai ta komplekta,cipakai ir alus ir primuštas karpis kosmose Taip

kaune tai turbut be konkurentu ties cepelinais pas daktaro mama Cha cha tikrai vieni skanesniu is ne paciu gamintu Taipgoogle.lt/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UT F-8#q=ramune+kavine

megstu cepelinus, bet daug darbo juos gamint. O i kavines kazkaip ju valgyt retai uzsuku, ne visada padoresni buna. Ta proga po poros metu reiks gal i tigrasa uzsokt.

nakčiau, kas per cipakai Garliavoj? Nekaltas gal Karmėlavoj? Cha cha o Vilniuj gerų cipakų nėra Ne buvo kažkada Agotos gryčioj, bet kai ji patapo snargline, tai ir baigėsi gėris Nežinau

Karmelavoj Taip Girtas Cha cha

Garliavoj tik kebabai Cha cha

ten kazkur kur masinu turgus Juokiasi, nepazistu as to Kauno ir buves gal tik pora kart gyvenime- butent tam turguj. Juokiasi

Ragavau ties klajunes kavine tu uzkalnio kebabu,antra karta ne Ne Iki street food juoduose vagoneliuose toli sh plaukt Cha cha

aš tai neragavau, tiesiog mačiau, kad kas 100 m po būdą su kebabais stovi Cha cha

Siaubas Baisus

prienuose prie norfos geri kebabai budavo, kai varydavom zvejot, visada uzsukdavom zakuskei paimt po didziausia Juokiasi

Nezinau, neperku as maisto is kiosku, paskui zvejyba gali nutrukti.