Cempionas!


Cempionas!

pz nerealus sezonas! kaip jau aiskinau ankstesnej foto ta eiga tai dabar papasakosiu kaip cia sekesi. Cia buvo 4 greicio ruozas ir pries ji as buvau 1, o gronholmas kaip man ir reikejo buvo 4. Po sito trampluno kai pravaikiau paparacius Cha cha atsokau i zeme ir pradejau vartytis. Padariau 9 salto ir 7 kartus i zeme atsitrenkiau. atsistojau ant ratu, bet uzgeso ilgam variklis ir dar ne i ta puse atsisukes. Bet tai nesutrukde sita ruoza tik 5 sec pralaimet. Sumazejo mani persvara iki 6sec, bet paskui buvau pirmas east-weast ir padidinau persvara iki 11sec. Gronholmas liko 4. Paskutinis etapas mineshaft kuri laimejau vel ir gronholmas vos 0.5sec nuo loebo atsilikinejo bet liko 4 vietoj. Man to ir reikejo. Sezone as 40tsk, gronholmas 39 ir viskas baigesi mano ir peugeot triumfu Cha cha

bet kai verciaus tai kazkoks kosmosas… negalejau patiket, kad masina dar uzsiveda Cha cha

Pagaliau ir Lietuva turės pasaulio ralio čempioną Cha cha

Gerai Cha cha

joa. Labai nuskilo Peugeot siemet… Islaike savo komandoj gronholma ir labai pigiai su manim pasirase kontrakta Cha cha

Kiek pastebiu ish Dabqaus screenu, tai jsi dazniau skrenda, ney waziuoja Cha cha Gerai

Dabqs valdo Gerai Noriu su tavim susiremt rbr online Šypsena

wialniaz mielai, bet online kiek teko vaziuot tai nekaip sekesi del to lago ir siaip nebepamenu kada kanors online zaidziau. RBR pora kartu ir R-Factor. Dar pries KB8 tai laimedavau RBR Cha cha

sveikinu;]