Celibatas

…kaip sake O.Benderis… suduokim onanizmu per prostitucija …Cha chaCha chaCha cha
Ta kunigai ir daro… o kai pamirsta- papuola i laikrasciu, bet ne baznycios, nemalone …Pavargęs

jau ryškiai kažkoks kunigėlis parūpo, kad taip celibatas domina…
man tai nei kliudo nei padeda tas celibatas, jei žmonės pasižada ir sutinka su tomis sąlygomis, tai koks mano reikalas.

Idėja yra gera ir šauni- jei žmogus renkasi tą kelią- tai puikiai žino, ką dėl jo aukoja. Nors klysti- žmogiška(o kaip kitaip save pateisinsiBlogai), bet niekas varu nevaro- jei jau pradėjai-eik, negali- traukis.

O kam jis man aš ne kunigas?

NekaltasNekaltas

…tai akivaizdus zingsnis i iskrypimus (homoseksualizma, pedofilija ir etc)…

Kaip ti norejau sita tema kurti… Kaip taip kunigas turi laikytis celibata? Juk Dievas (jei toks yra) sukure Adoma, o veliau ir Ieva ir tare Adomui rinkis sau zmona… Visiskai priesingybe ka dievas sukure ir celibatas (aukojimas baznyciai)… Cia diskutavau is filosofojos destytoju Cha cha

Manau, reiketu panaikinti celibataTaip

Nereikia pergyvent, celibatas nepaveldimas Cha cha

anksciau ar veliau taip bus Cha cha

Cia tik zodis toks reiksmingas, o visumoj kazkokiam tai mieste per LTV laida "Klausimelis" klause vieno veikejo kas tai tokio. Tai atsakymas buvo, kad tai batai kunigui

As manu, kad taip turetu but, manau tikrieji kunigai to ir laikos.Nu pasakysit, kad atsilikus, bet as tikiuTaipTaipTaip

Gaila, bet mūsų bažnyčia vistik beviltiškai sustabarėjus ir sukempėjus… Didelė dalis dogmų neturi nieko bendro su Biblija ir Kristaus mokymu. Jau nekalbu apie atlaidumą, atjautą, gailestingumą…
Apie ką išviso galima kalbėti, kai kunigas atsisako vykti pas mirštantį, jai šis reguliariai nesilankė bažnyčioj Apakęs Nieko nuostabaus, kad tuo sėkmingai naudojasi visokie tikėjimožodžiai Pavargęs

Na, aš irgi tikiu Šypsena Ačiū Dievui, kad tarp visų sukempėjusių piktų diedukų yra ir normalių kunigų, tarnaujančių dėl tikro pašaukimo. Netgi teko sutikti Cha cha

sveikas, amzhinas 30+ jaunime Šypsena va grizhau po pertraukos , ogi zhiuraw temu visai neblogu padave… tiesa, kai kurios jau kartojasi ir ne pirma karta, bet dzin- kartojimas kazhkieno motina berods… Nekaltas
taigi, mano opinion’as apie celibata:
norechiau pataisyti viena jau pasisakiusiuju-- celibato ideja bei atsiradimo istorija nebuvo nei tokia grazhi, nei ka- zhinoma grazhiai skamba tasai "visishkas atsidavimas dievui ir bazhnychiai", bet celibatas (kaip, beje, ir "skaistykla&quotMirkt tsirado prabegus ne vienam shimtmechiui ne tai kad nuo krikshcionybes atsiradimo, bet nuo jos isigalejimo V.Europoje… viska leme gan materialus dalykai- kad bazhnychiu ir vienuoliju turtai nepereitu gerbiamu vyskupu, abatu ar shiaip kleboneliu vaikams…
tai tiesa, jau irodyta… nesu nusistates nei priesh bazhnychia, nei priesh krikshcionybe… Šypsena
beje, masturbacija nera berods "lytiniai santykiai", tad nemazha dalis bazhnychios tarnu bent jau ja praktikuoja… tiesa, bandoma neretai ir shia laisvalaikio praleidimo forma priskirti prie tu neva nepritinkanchiu dvasios tarnams, bet (o chia jau mano asmenine nuomone) tai kvaila… (chia vel prasideda ne tik mano nuomone Šypsena)-- argumentuojama kad sekla pashalinama poliuciju metu, bet tas juk vyksta retai, tad prostatoj ir jos kaiminystej susikaupia/uzhsilaiko nemazhi kiekiai seklos, taigi ir kraujo, o jame, kaip zhinia, ir kancerogenai visokie-- medzhiagos sukelianchios vezhi… irodyta, kad labai nemazhas procentas vyresnio amzhiaus bazhnychios tarnu turi rimtu problemu su prostata, kalbu apie vezhi…
taigi ash bent jau uzh tai, kad onanizmas nebutu smerkiamas /draudzhiamas kunigams… kad jie patys saves neprievartautu dvasishkai… Nekaltas

tai tiek mano rashliavos, dekoju skaichiusiems, o uzhmigusiems irgi- uzh tai kad neknarke Cha cha

Man tai ši teorija kažodėltai atrodo nerimta Ne
Net ir dabar bažnyčios pastatas, klebonija ir visa kita priklauso ne kunigui, klebonui, "zalieskai" ar panašiai, o turtas priklauso organizacijai, t.y. Bažnyčiai. Čia kaip ir firmoje: atėjau dirbti į Microsoft’ą, bet tai nereiškia, kad tapau milijonieriumi. Aš ten tik dirbu…

Tačiau manau, kad darbuotojo (kunigo) seksualinis gyvenimas nelbai tampriai susijęs su bažnyčios turtu.

Manau čia priežastys yra kitokios.

Buvau tikra kad celibatas skirtas tam, kad meilė žmonai, šeimai neblaškytų dėmesio Šypsena Šventas naivumas Angelas Šypsena Net dar galiu pasakyti kad visą veikalą ta tema kažkur skaičiau. Drovus A nuka greit prisipažįstat: kas suklaidinot žinių ištroškusią sielą Cha cha

Turiu pripažinti, kad šita celibato pirminės idėjos versija skamba tikroviškiau. To dėka bažnyčia ne tik išsilaikė ištisus šimtmečius, bet ir sukaupė nerealius turtus.

Tada išeina, kad "visiškas atsidavimas Dievui" buvo smąstytas kaip … na, sakykim, pateisinimas? Tai jeigu taip - kam tiek veikalų prirašyta apie skaistybę, dangišką meilę…

Apie masturbaciją jau nekalbu išvis Ne Jei neklystu - Biblijoje jinai kaipo tokia, sakyčiau… sukritikuota Cha cha
Pagaliau jeigu jau kalbam apie kūno nekaltumą, manau, jis neįmanoma be dvasios skaistybės ?

yra tokiu,kurie ne tik neina pas mirstanti,kuris reguliariai nesilanke baznycioj, bet ir tokiu,kuris jei nevezi taksi ,tai ir nevaziuos,arba tas pats neis prie velionio ji islydeti is namu,nes jis po 2 misiu,t.y po misiu per 2 parapijas pavarges bus.Pati girdejau

…buvo labai paprastas ir praktiskas dalykas - ISLIKTI tais nelengvais laikais

yra tokiu,kurie ne tik neina pas mirstanti,kuris reguliariai nesilanke baznycioj, bet ir tokiu,kuris jei nevezi taksi ,tai ir nevaziuos,arba tas pats neis prie velionio ji islydeti is namu,nes jis po 2 misiu,t.y po misiu per 2 parapijas pavarges bus.Pati girdejau

[/quote]

Dėl to atvežimo - čia dar nieko. Įprasta kažkaip, kad kunigą reikia atvežti. Bet kad prie velionio nepisišaukti… Nustebęs Gaila, kad taip yra Nežinau
Gaila, bet tiesa Nustebęs

Turi omeny "išlaikyti statusą?"
Traktatai apie skaistybę etc. tada išlieka kaip propaganda… Šypsena