CD 30 metų :)


CD 30 metų :slight_smile:

supjaustytus flopikus pakeisim šituo Šypsena kaip ne kaip, jubiliejus Cha cha daug kam visokius nostalgiškus jausmus sukels, kaip man mano pirmas super greitas Shuffle CD-ROMas, kuris mano P75 atvėrė naują gyvenimą Cha cha Bet šiaip CD visada atrodė kažkokia keista ir neišbaigta technologija. Dažnai su juo būna problemų, tas nuolatinis laukimas, kol plokštelė įsisuks (arba kol pats CD-ROMAs sugalvos pagaliau ją pasukt Šypsena) O kaip kontrastas (ne visai į temą, bet beveik) Samsung reklama, 24 SSD RAIDas Cha cha youtube.com/watch?v=96dWOEa4DjsIr jau artėjantis SATA 3.0 su 6GBps (aišku teorinis, bet vis tiek) greičiais Niam niam engadget.com/2009/03/09/seagate-demonstrates-worlds-fi rst-s ata-6gbps-hard-disk-making-s/

Žvaigždė

Butelis Taurė Apsvaigęs Girtas Apkabinimas Pavargęs MiegantisTris kart valio! Cha cha

Lietuvoj pirmuosius CD su muzikiniais irasais pradejo irasinet berods 1995-1996 metais

tai butume tarybu sajungoje, tai iki siol cd butume nemate, galbut butu sukurta kazka panasaus is metalo ar medzio Cha cha

nuostabu Mirkt

Na kodel as turiu CD su Alla Pugačiovos daina išleista 1991 metais o kodėl iškart RU ten as pirma kart pamačiau ta CD ir nusipirkau už 50 RUB tada atlygis buvo 350 RUB pas manės