Caddis

Kaip daba su ta norint kad atkeltu ta laika kuris buvo ta tai galima tik menesis ne daugiau anksciau varyt?

o kiek per metus prasuki km, 5000? Cha cha

nzn, neskaiciuoju as tu km. man karta i metus kompas rodo tepalus keist. reiskias daug nevaziuoju.

nu nx Cha cha 30L/100km… Cha cha STIPRU Cha cha30 x 4.65LT = 140LT 1km gaunasi 1.40 LT Cha cha nu nx Cha cha kaip su taxi Cha chanuriedi 6km ir jau cigareciu pakelis gaunasi Cha cha

Manjakas: Tai tipo jei liko iki TA 4 menesiai, negaliu anksciau varyt?

Kupeinas gali bet tau ikals ta data kuria varysi o ne ta kuri buvo senam lape Mirkt

ash tai visiskai kitaip skaiciuoju. Mirkt Cha cha man masina, tai vasara arba per lietu, arba kai i parde varau. seip as dviratininkas esu. Liežuvis Cha cha o trasoj ji netgi laaaaabai ekonomiska, greita ir patogi (10ltr prie 150). Apkabinimas Taip nu kai orai nebemalonus, tada jau kasdien vazineju, ir ryja mieste 20. ziema 32 geria. kazkaip man visai px toks daiktas, pilnai tinka, ir nesijauciu, kad daug kurui ismetyciau.

kas dėl ambasadų, tai mašinos tikrai prižiūrėtos. bet šitos, tai kaina smarkiai užlaužta

^kalbejo hab. mokslu daktaras ir masinu rinkos expertas Apkabinimas Taip Gerai

nu aš žinau, tu nežinai. tu sėdi kioskely, o aš bendrauju su žmonėmis

Va girdejai nakciau lendi i savo larioka ir sedi tyliai kai trulikas kalba Piktas Juokiasi Tvarka bus Cha cha

Cha cha Cha cha Cha cha tebunie

nes teks kojytes ir rankytes sulaužyt Piktas

Truliko sitas postas isauke toki juoka kaip to zuikio 6:24youtube.com/watch?v=e3Ff4Y6LJdw

tai kai per metus prasuki tik tiek tai px kiek ryja

kodel tave isvis **** kiek ryja, ir kiek prasuku, darzove? Cha cha

baraban, todėl kad drąsus ****elinti apie sąnaudas, kai tik tiek tepravažiuoji, per mėnesį reikėtų prasukti 2k.km, kažin ar važinėtum su cadžiu Mirkt

px, užtat zjb važiuoti, tačiau su senais amerikonais tai būtina įsitikinti ar jam buvo daroma viskas ko reikėjo pagal serviso knygą, keisti dirželiai, transmisijos tepalas, filtrai, laidai, žvakės, amortikai ir t.t. kitaip užlinks jis greitai, ten jei kas genda tai viskas kartu. tad už tokią kainą jis jau turėtų būti vos ne perrinktas.