C1 ir naudojimasis telefonu uzsienyje

C1 ir naudojimasis telefonu uzsienyje

kas tiesa -tas tiesa. bet as nesu bites vartotojas kaip fizinis nes c1 eina tik per imones, ir man roamingas pasirase po keliu dienu. - so, bandykit!!!

Pas mane yra C1 reikia isvaziuot i uzsieni ir butu visai neblogai telefona kartu prigriebt Taip, bet paziurejus i info mano.bite.lt raso kad telefonu naudotis uzsienyje negaliam ir reikia kad adminas suteiktu papildomu teisiu.Taigi ar reikia tu papildomu teisiu,ar uztektu tik paskambint i klientu aptarnavimo centra ir man ta paslauga pajungtu?

nu as kiek zinau pirmus metus neprijungai…
o jei nori anxciau tai tada reiks moket uzstata!

Kreipkis i ta imone is kurios pirkai(gavai) kortele.Nes pats gali skambinti kad ir varpais niekas taves neklausys biteje, nes tai imones kortele o ne tavo,tad imone sprendzia ar tau ijungti rominga ir siuncia prasyma del ijungimo.

jei pirkai is firmos,tai kreipies i ta firma,sumoki 400lt uzstata ir varai

as karta irgi sprendziau sia problemele. nuejau i
http://www.bite.lt/main.php/ik_uzsakymas ,
paspaudziau Tarptinklinio ryšio užsakymas ,
uzpildziau anketele ir po kiek laiko ijunge!
ten pat galima beveik viska uzsisakyti, net c1 planams!

Siaip tai yra tokia pastabele :

Paslaugų užsakymas internetu

Daugumą paslaugų galite užsisakyti internetu, užpildę elektroninę paslaugos užsakymo formą "Bitės" tinklapyje.

Paslaugas internetu gali užsisakyti tik fiziniai asmenys, kurie yra "Bitės" abonentai.

norint chaliavai turet rominga reikia isbut bitej puse metu iir tada gali laisvai veztis i uzsieni turi veikti o jei neisbuves tai reikia moket uzstata

Kreipkis i savo administratoriu!

TaipTaipGerai

Gerai