c

c

c

Cha cha

yra jis siuncia is servo + is vartotoju tai nieko nesakyk

Cha cha Ash jau turiu ish eMule Mirkt Shiaip, bittorrent tai nera networkas kaip eDonkey network, Kazaa ar Kademlia, tai yra archiau paprasto downloaderio, kuris siunchia ish source i tave, jei siuntimas nuo vieno nutruksta, siunchia ish kito, tad tai nera tinklas Mirkt

vaje vargsai as as nekankinu nei save snei kompo tempuos is ftp vietinio draugu gauna ir pan arba perku ne sbl negaliu a staip kaip saka myska po to kiek nervu eina na…

Hidrob jei tu takietis i tako ftp imesk Mirkto upload rate raso kokiu greiciu tu kitiems siunti palikau per nakti ir 10% sugebejo sukrapstyt Liūdnas

krc zmone skas pas jus per linijos pas many sis bittoren siuncia po 50-60 klb/s jeigu reikia bittorrentmovies.de/newphp/bits/halflife2-beta-english-seed ed-by -[www.bittorrentmovies.de]2.rar.torrent cia adresas. Password’as norin isarchivuoti : bittorrentmovies.de sekmes isunciant man jaun 30 % per vakar tik yra vienas klausimas : ka reiskiau UPload rate ti ka jis naudojasi mano inetu ir uploadina kazkur kazka ?

myskaa nu tada tavo pc lievas pas mane yra istisa menesi dirbes be restarto Mirkt seip tos 700val sumazejo iki 300 Mirkt

Ne nu as tai nesuprantu to siuntimosi.742 valandos, taigi kompas paruks Cha cha Man 5 valandos jaudaug. O dazniausiai kai atsiunti tai INVALID, PASSWORD, ERROR, VIRUS…

seip per bittorrenta geriau nei per emule varo ~5kb/s visa laika

per bittorrenta siuntiesi?

pas mane jau 4.3% Šypsena))))))))))))))))))))))))))00