Bye bye forikai!

Bye bye forikai!

Hello Miatos kasdieninis praktiškume! img196.imageshack.us/img196/8595/20121115102052.jpgIškeliavo vakar miškininkas, teks žiemą praleist su kibirais Pavargęs Cha cha

Kiek gavai? Kelinti metai? Buvo kokiu trukumu, su ratais isejo?

1999, gavau kiek virš 11k Šypsena Pardaviau su šitais ratais, palikau stopus ir spoileriuką pagal pirkėjo norus, atliko R18’iniai, wrxo sėdynės, sti vairas, ebc, magnaflow išmetimas ir dar keleta smulkmenų Šypsena Tai išsipardavus šituos žaislus susirinks tie norėti 14+k Šypsena Dabar reikia susirast kokį kibirą žiemai, išsiparduot miatą ir jaučiu pavasariui ieškosiu legasio nuo 03’ Šypsena

man reikia tokios pačios bagažinės, kaip ant miatos, kur tokių būna ir kiek jos kainuoja?

trulikai - o nežinau, šitą radau mazdų forume Šypsena

pas mane matosi, kad kažkada ji buvo, nes bagažinės dangtis subraižytas

Dziza> a kodel visi va tokie pimpmy ride vilniuje vazineja su to Molotok(ar kokio) serviso reklama? Šypsena

Savo žmogaus servisas, mano mašinai nemažai ten ką darėm - kodėl gi nepareklamavus Šypsena O dėl ko daug žmonių su lipdukais važinėja - žmogus apsiima daryt nestandartinius darbus už protingą kainą Mirkt

molotoko komanda, greičiausiai, rusakalbiai kokie, nes puslapyje klaidų privelta tiek, kad baisu Cha cha

molotokas.lt/nu jo… Cha cha

gal su miata susidraugausi Cha cha

Mažai kalytei Sagutei labai reikia namų šilumos Skaitykite daugiau: 15min.lt/ikrauk/naujiena/gyvunai/mazai-kalytei-sagutei-laba i-reikia-namu-silumos-520-279098#ixzz2CHRc98HL

grazus, negaila? Cha cha

atviortke - Juokiasi Žliumbia Juokiasi

Juokiasi Juokiasi Juokiasi reinkarnacija

skaitant ta kad paskuitini turbava forika 2003 metu pardaviau uz berods 14k litu su pilna istorija tai Gerai gavai litu uz ji

bliaaaa Cha cha

acuktuvaz Gerai Gerai Cha cha

Blee, tai ir miatą stumsi? Baisus Cha cha