Buviakasis?Beprasmis darbas.

Auginti augintu- kas turi daugiau nei 4 arus, technikos (galbut samdytos), kas gyvena kaime ir tai yra ju darbas…
Bet mane ilgai nervindavo Tevai- kad padeciau bulves uzaugint ju darze (mes priemiestieciai). Man tos bulves (kuriu uztektu visiems) prie stalo su piestuku rankoj ‘uzauga’ per 3- 5 valandas, tai turiu mesti darba ir varyt i laukus. Juokinga ir pikta. Kai pasakai, kad nupirkt paprasciau, pyksta. Dabar pagaliau susiprato, treti metai nebeaugina. Uzvakar pirkom is kaimyno (tas bent 30 aru augina, technika samdo)- uz 100Lt dave 300kg, o dargi skanios ir grazios kokios!
Manau sitai ir turejo omeny temos autorius?

O man tai bulviakasisGerai
Saulėta diena,grynas oras,o jei dar linksma kompanija(dažniausiai taip ir būna),ne darbas o malonumas.
Sutinku,vargsta žmonės kaime,ypač seni,bet atimk iš jų tuos darbus ir jie susirgs.

O as vaziuosiu padet ryt Buroku raut ,norit uzjauskit ,norit ne ,bet nman paciam siandien jau strenas skudaCha cha
Gal oras bus grazus ,Gal kokia grazi kolxoznike pro sali praeis ir uosviam padesiu,
gausiu 400 dienu atlaidu,uz buroku nurovima 60aru.

Ir savo griesna gyvenima pateisinti galesiu ,dievuleliau koks geras zentasCha cha,
Kaip grazu lauke,…Cha cha

Knisa tos bulves,zemes obuoliai ar kaip ten

oi tos bulves … as irgi kasdavau, o seimyna ir iki siol kasa ir kas kol seneliai gyvi bus. 100 kartu visi siule nustoti tas bulbas auginti, bet seneliai uzsispyre ir nieko nepadarysi. ir manau tokia situacija pas daugeli kasanciuju Aš nekaltas man tai patikdavo ne pats kasimas,o procesas po jo Taurė Alus Alus Baisu

Gerai sakai, kad svarbiausia yra procesas po bulviakasio. Paprastai tai buna cepelinai arba kugelis ir TaurėAlus. Taip pat prisiminiau sviezienos valgyma paskerdus kiaule kaime. Kazkaip procesai po visko palieka daugiau prisiminimu, nei patys darbai.

mano uošviai irgi - griūna, bet bulves augina ir mus dar kasti tempia. Ką padarysi, atsisakysi - priešu patapsi. O bulvės šiemet visai prastos buvo. Jie ir patys mato, bet ką tu jiems - negali kitaip gyventi ir viskas. Taip pratę nuo mažų dienų.

Vajeeeee, kaip jus cia liudnai beveik Liūdna
Taigi uz jokius pinigus tokiu linksmybiu nenupirksi Cha cha
Visi gimines i kaima suvaziuoja, sulenda i kokius nutremptus skudurus, seda i vezima ir darda i laukus su pasikirkinimais Cha cha Visi vis porom, porom - lenktyniu per vagas. Cia, ziurek suva duodasi iki nusmigimo is dziaugsmo, vaikigaliai sakas lauzui tempia is krumu Šypsena Kaimynai visi subega talkon, ziurek kokis giminaitis kaimynka vagoj parsivertes niurko Cha cha Pabaige vaga viens per kita rekia VALIOOOOOOO Cha cha Cia jau alutis atgaivai is asotelio pilasi, ir lauzelio dumas su susvilusiu bulviu kvapeliu nosi kutena Šypsena Vaikai visi vienodai suodini - nebeatskirsi kur kieno krapsto is nuodeguliu bulviu liekanas, sviestu terlioja… Šypsena Stai jau ir kaimyno kaimiecio samodielka traktoriukas atparpia - tas zmona priekabon insimetes miestiecius juokina - tokis vaziavimas pievom ir artais laukais smagina moteriskes nemaziau nei … Cha cha Apakęs Ziurek tuoj visos isipraso pamegint Cha cha
O kai dar pagalvoji, kad troboj cepelinai su spirguciais garuojaaaa Liežuvis Niam niam niam Šypsena Visu akeles tik ziba, pagalvojus apie nuobaigas Cha cha Vaikai nuluzta nuvarge, o tevai dar ir kaimo diskaciekon susigalvoja, seni krienai Cha cha

Tai va. Kaime,deja, jau niekas negyvena Liūdna Taciau VISTIEK su kaimynu pagalba tas bulves sodinam, nes tai ne maziau linksmas uzsiemimas Šypsena O vaikams kiek ispudziu !!! Šypsena
Apie derliu tai nekalbu Cha cha Ir beje, nelabai kam rupi nei kiek, nei uz kiek, va Liežuvis
Ech, nostalgija… Dar ir AS kasiau pries pora savaiciu Cha cha Nors man, bjaurybes nenorejo jau leist Piktas

Lietuviskas nacionalinis zaidimas - surask bulve. Dvieju lygiu. Pavasari paslepi, rudeni surandi.

Pas Tevus siaip ar taip nuvaziuoji, o negaudamas zemej padirbeti numirtu tas zmogus. Nu ir nesakykit kad nera skaniau sviezias, tas pirmas pavasarines bulbikes, tik ka iskastas valgyti Apakęs Tokiu nenusipirksi. Aisku jiems tos bulves brangiai atseina Taip bet jie dar iprate gyventi tais ‘pasidaryk pats’ laikais.

savos bulbes yra gerai Šypsena
juk pats kai augini tai zinai ka valgai, o turgun suveza daugiausia tie kurie tik pardavimui augina, tai ten toj bulvej salietros daugiau ne bulves. ech kaip noreciau tureti kaima ir ten visokiu gerybiu uzsiauginti. gal ir brangiau auginti nei pirkt, bet koks malonumas tas auginimas. aisku, apie bulviu plantacijas nekalbu, tai jau butu vergove, nebe malonumas. bet uzsiaugint kelis maiselius bulvyciu morkyciu butu visai nieko Šypsena

Taip Audriuz teisus as ta ir norejau pamineti. Neverta kasti kai tavo valanda darbo brangesne uz bulviu kasimo valanda

Nu negalima visko matuoti pinigais… Blogai

jep, tikrai beprasmis reikalas Šypsena pasiziuriu kaip tevai kas savaite vazineja i soda po 23km., kuriame kazkokia darzove auginasi. Per sezona islaidos kelionems sudaro zymiai didesne suma nei molingoje zemeje uzderejusi nauda. Vienintelis +, tai, kad turi atrakcija Šypsena O del bulviakasiu tai Blogai - daugelis kasa 19a. lygyje - nuaria arkliu ir rausia Šypsena Pritariu, kad geriau zmones specializuotusi, islaikytu didelius ukius ir parduotu vieni kitiems produkcija.

Niu va pagaliau ir Drong puikuojasi cia

Drong kaip visada prisvaiges Nekaltas

Juokiasi o cia as fotkinau

cia ta paskutine kur jau nusibodo sypsotis Cha cha

reikia nusikirpt Nekaltaschriusha Bučkis