Buviakasis?Beprasmis darbas.

Buviakasis?Beprasmis darbas.

Vaziuoju per tevyne ir stebiuosi: kasa zmones bulves pas tevus, patys brangias masinas salia kelio pastate. Veliau tempia tas bulves i sostine. Ekonominis efektas =0, daznai bulves kainuoja pigiau nei kelione iki ju. Juk daugelis galetu ne tik patys nekasti bet ir tevams nupirkti. Tuo budu padarytu dviguba nauda: tevams padetu ir tiems kas is tikruju tik is to gyvena. Ar as neteisus? Juk galintys neauginti tik padetu isgyvendinti is Lietuvos naturini uki - "man nieko nereikia as pats visko uzsiauginu" Man bulviasodis ir bulviakasis panasus i sporta. Savo tevus nuo sporto atpratinau nepadedamas ir neimdamas ju auginamu gerybiu. Ka manote siuo klausimu?

Su tokiomis temomis varyk į blevyzgų klubą.Koks skirtumas kas kasa kas nekasa tegu sau kasa ir save užsikasa…

populizmu uzsiimiLiežuvis
priesh savaite dalyvavau tam procese ir galiu pasakyt, kad shioks toks pliusas yra auginti, negu pirkti… skaiciuoti irgi moku, tik nepradesiu cia visko vardint…
na, ir siaip reik nepamirsht, kas yra procesas, tradicija ir t.t. nenorek, kad apmokamo darbo neturintys zmones kaime dar labiau neturetu ka veiktiPiktas
va, del gyvuliu auginimo ir pieno gamybo mazhais kiekiais tai padetis sudetingesne, bet juk negali zmones likti absoliuciai be jokiu pajamu!!! nereikia mastyti tipishkai miescionishkaiPiktas

klausimas dėl bulvių - jei niekas nebeaugina, iš ko pirkt tada?

šiaip dėl beprasmybės pritariu. čia panašiai kaip važiuoti į hyper maximą gariūnuose iš pašilaičių tam, kad nusipirkt kažką pigiau Baisu laimingi žmonės, turi oru varomus ir nesusidėvinčius automobilius Cha cha

Klausykis, juk cia pagalba tevams. Ar zinai, kad kaimo zmogui pirktines bulves neskanios… Be to jis dziaugiais galedamas ideti keleta maisiuku savo vaikui, nesvarbu kas kiek kainavo…

mano tėvai irgi nusprendė sode bulvių "žiemai" nebeauginti.- sakė pasisodins porą eilių , kad sode gyvenant nereiktų bulvių iš miesto vežti.
Nors šiaip bulviasodis ir bulviakasis miesčioniui , užsisėdėjusiam kabinete ar prasimalusiam miesto dulkėse nepro šal yra prasivėdinti.Tik kad mums kažkaip pasiseka tomis dienomis rimtai įsisirgti, o ir piniginiu atžvilgiu nuostolinga.

Na pagalba tevams turi buti ne idejine bet tikra. Kaip daznai pagauni juos darancius beprasmius dalykus. Mano tevai dar bent rajono centre gyvena tai karviu nelaiko. O pazistu tokius kurie uz pensija samdo traktorista, pjauna zole seria karves priduoda piena verkia kad mazai moka ir paskui ta kapeika duoda vaikams sakydami "sunkiai dirbu bet vis padedu kiek galiu" ir pabandyk tada tu neimti - izeisi tevus ju triuso nevertindamas. Manau situacija kai kam pazistama. Ir joks cia ne populizmas - manau kad seimos forumui tinka ne tik apie mazus vaikus bet ir apie senus tevus diskutuoti. Prasau neisizeisti kitaip manancius

NU TIGI CIA DABAR, negalvojau,kad cia tiek daug ukininku patrijotu, as tai tau spiritini pritariu Gerai na gal pusetinai pritariu,as pvz. uz tai,kad butu lietuvoj ukininkai, bet tokie tikri ukininkai,kurie bulvytes augina ir patys valgo ir Lietuvoj parduoda miescionims,kad nereikeru ten sintetiniu (ant trasu uzaugintu) bulbu shveist. O tokiems, kur tipo del saves auginasi,tai tikrai,kad nesamone, mano tevai irgi siaube vasara draskesi ravedami ir ardami ir rezultatas, 1,5 maisho prisikase, dabar nervuojas Aš nekaltas o dabar bulviu maisha galima nusipirkt uz 10 Lt net uz 7 yra kai kur, tai cia as skaitau tikrai absurdas, uzsetu zolyte ant to sodo ir turetu kur pasilseti, bet ne raik dirbt ish papratimo,nes tokia lietuviu natura Aš nekaltas Cha cha

a ka daryti jei pas mus 24 arai zemes? negi tiek zoles auginti?
nors auginam visai nedaug darzoviu, bet darbo sociai, o ir padet mamai mazai turiu laiko. bulviu is nedidelio plotelio prikasem sociai, tokiu dideliu ir labai skaniu Cha cha o kiek teko pirkt-neskanios NeBlogai

mergelka,tai jums bent jau pasiseke,kad geras derlius uzderejo Gerai sveikinu Šypsena o kai tik daug zemes, tai gerai pagalvojus ir as koki pamidorcika uzsiauginciau,o del bulviu pagalvociau

Epiuriene : labai gerai kai daug zemes daug bulviu prisodinsiŠypsena
galvojat blogai ,paskaiciuokit ekonomini efekta is 1ha ploto,pelnas didelis ,o darbo ideti reikia ne tiek ir daug.

nevalgau bulviu, nemegstu bulviniu blynu, cepelinu ir visokiu kitokiu traidiciniu patiekalu bulviniu. isvis salyti su auginamomis darzovemis turiu tik tada, kai reikia plota sodyboj ginti nuo anytos uzmaciu uzsodinti ji bulvemis. mano galva - nei labai grazu, nei labai sveika, nei labai skanu - vienas vargas. ir figurai kenkia.

O mane pastaruoju metu taip ant bulviniu patiekalu patrauke… Kas nelabai budinga Šypsena

ėėėėė draugas Mirkt gal ukinikas busi,kad taip gerai ishmanai? raiks kansultuotis,jei kada sumanysiu irgi ukininkaust Cha cha Labas

o man bulves skanu Šypsena bulviniai blynai, keptos bulves, virtos… tik cepelinai gal koki karta i metus… Aš nekaltas
to epiuriene: ir pomidorciku ir agurciku ir dar visokiu darzoviu uzsiauginam TaipŠypsena ir labai malonu ziuret, kai leliukas ka tik is darzo israuta morka grauzia Šypsena

Zinote ka, as irgi pasakysiu, kad tai is dalies tradicija, ir bulves padedi nukast ir su tevais pabuni ir nieko bloga nematau.

Aik tu sau,net apetitas pakilo. NORIU DARZOVIU!!!

Na ekonominis efektas tai tik minusinis. 1ha - 3-4tX 0,2 jei urmu = 800lt tai islaidos virsis darbo sanaudas. Opadet tevams reikia sventes organizuojant, kad savo sunkia buiti pamirstu

man tai patiko tokie ankstesni bulviakasiai, kuriu metu visa gimine suvaziuodavo, kasdavo, po to vakare baliukas Alus, linksmos dainos Cha cha ir tt. ir bulviu ir ispudziu Cha cha gaila, kad dabar jau taip nebuna.
to epiuriene: Dovana - is darzo Mirkt