Butina pasiziureti !!!

Gerbiami ponai ir ponios! Leiskite pasiulyti siai diskusijai nauja atspalvi. Neziurint i tai, jog autorius sioje temoje, ko gero, siekia isreiksti nepasitenkinima, o kiti dalyviai nelinke pritarti jo nuomonei, kvieciu diskutuoti oriai ir mandagiai, kaip ir dera kulturingiems bei issilavinusiems Lietuvos pilieciams.

Nuolankiai jusu,
moderatorius

darvienas orakulas atsirado

Tą mes ir darom, kolega… TaipCha cha

O! Musu didziai gerbiamas vistgaidis eilini karta pagiedoti sugalvojo!
Ir kaip sekasi?Cha cha

buna zmoniu kuriems jau neimanoma padetPavargęsPavargęsPavargęs… kurie zino tik kokias dvi, tris frazes ir svaidosi jomNekaltas… bet ka as zinau gal yra musu tarpe ir profiasionalu, kurie sumacytuCha cha

dar viena ligone atsirado

[quote]padekite rašė:
darvienas orakulas atsirado
[/quote]

Gerbiamasis temos autoriau, as ne orakulas, as tik moderatorius. Igimtas mano kuklumas neleidzia man girtis savo igaliojimais, taciau esu priverstas priminti, jog as uzrakinu tas temas, kuriose diskusija perzengia etikos ribas.

paziurek i veidrodi pamatysi viena toki

Jam gal alergija Bangai, ir jis net norėdamas ką protingo ( kas vargiai įmanoma) parašyti, negali, nes ant tiek niežti, kad besikasydamas kažkurią vietą nesąmones rašoŽliumbia

pas mane veidrodziai ne stebuklingiNekaltas ir per juos taves negaliu matytŽliumbia

darviena gudrute sau viena vieta pasikasik

As irgi tave, mazuti, myliuBučkis

nu ir idijotas

nu va pasireiske pirmieji nesveikumo pozimiai

Apmaudu jog si tema pavirto pasidrabstymais purvu. Kai kuriems diskusijos dalyviams gal ir patinka pasijausti pranasesniais uz smaikstumu nepasizyminti "agresoriu", taciau lygiai taip pat sekmingai galima pasizodziauti ir privaciose zinutese, o jeigu norisi viesai - "Blevyzgose".