buti patenkintitas


buti patenkintitas

na ka nuciupau padzerika. Visi paletintojai ir blokavimai visu ratu yra, kazkas cia buvo sumutines man vandenis, siaip kiek apsiziurejau tai komplektacija superine, turbut pati geriausia, dvieju zonu klima(gale ir priekyje ir elektrine), kietumo-minkstumo padetys amortizatoriu, chromuoti veidrodziai, zapaske, kablys, ziemines geros gumos, elektrinis panoraminis stoglangis, odiniai sostai, sildomi priekyje, priekyje sedyne “orine”, 7 vietos, 4 el langai, airbagai ir t.t. Šypsenazodziu full of extras. siaip keista elektrine panoramke matyt 94m masinoj Cha cha

offroudinsi dabar iki ausu purvuose Cha cha pakol neprades kas gesti Šypsena

suges kas rimtai, išmesiu *velniop* ir px veter Cha cha

chromuoti veidrodziai labai pravazumo prideda Juokiasi Juokiasi Juokiasi blokavimas visu ratu Linksmybės Juokiasi

Ir priekis blokuojas ? Nekaltas

Pagaliau rafio auto su zieminem padangom nors ir ziema baiginejasi Gerai gal ir draudimas yra, neziurejai ?

kad ir gale bus lsd, o ne 100%blokiruote Nekaltas

nixuja as nesuprantu kas ten kaip, bet kalbejau kuris turi padzero, parodziau fotkes, pasake kad pas mane yra ir paletintojai ir visu ratu(tiek priekio tiek galo) blokiruotes. Atskirai priekiui ir galui nera(nors tokia opcija buvo), pas mane visu keturiu ratu vienu metu blokiruotes. chromuoti vidrodziai, odines sildomos sedynes, panoraminis stoglangis pravazumo neprideda, bet imant komplektacija, tai yra pliusas.

kaina kokia?

nx jis reikalingas? Cha cha

tai tave apgavo, arba pats neismano apie blokiruotes Juokiasi

Tik dabar supratau kaip gali rafis nusisneketi Cha chaSsaugok sita savo posta…po kokiu 6 men. Gardziai pasijuoksi Cha cha JuokiasiTai kok variklis ? P.s. 80 proc. Tavo isvardintu “privalumu” standartine pajero irangac Cha cha

Nakcius stume ir vairas vietoje, ir 2.8 variklis. Ir super select ir panoraminis stogas Juokiasi ir elektra…na tik sosto nebuvo ir odos Cha cha

SUOMIS, standarte eina panorama? el klima? dvieju zonu klima? oda? reguliuojama vaziuokle kietumo, 7 vietos? ar tikrai? manau kad garuoji. Toliau del blokiruociu. nzn ka jus jom vadinat, bet aiskiai angliskai raso:

pas mane abu sie rezimai yra. SUOMI< UZ KIEK STUME NAKCIUS? KOKS JO STOVIS? TIESA, DEL VAIRO. TOKIAI MASINAI UK REGISTRACIJA YRA DIDZIULI PLIUSAS. NX MAN TA LT REGISTRACIJA SU *****U DRAUDIMO REIKALAVIMU IR TECH APZIUROS REIKALAVIMU? Man ta masina nieko nekainuos, jokiu apziuru, jokiu isipisinejimu ta stotyje, jokiu draudimu.

tai cia superselect razdatke p.s. pagal tavo ‘‘blokiruotes’’ galima ir vw golfa synchrini dzipu vadint Cha cha

tai bl kiek kainavo klausiu?

priekio tikrai netures blokiruotes

bytwa viska pinigais matuoji? koks skirtumas ar mokejau 500eu ar 2000eu? tokio pacio ieskaisi? jei labai svarbu klausk private. wialnias, o pas golfa sinhronini galima nusireguliuoti kad “Locking the center differential and keeping the transmission in a low gear” ? siaip as kai turejau taurega, tai buvo blokavimas ratu, per privarta sukdavo ratus, kurie istrige, o ne tuos, kurie ore kabo. Bet pas golfa as labai abejoju ar bus toks navarotas. nes pvz pas x5 pas ml, pas dar dauguma plentiniu dzipu nera. kipsai, kodel toks tikras? skaitei, domejaisi ar tik pasvaigt? logiska, jei kaikuriuose modeliuose yra atskirai RD block mygtukas(pas mane jo nera) - jis reiskia rear diff block, tai vadinasi pas versija skuriose nera to mygtuko, blokuoja ne atskirai gala, o ir prieki ir gala, nezinau ka tuo blokavimu jus laikot, as laikau kai du ratai istrige mesle(priekinis ir galinis) o kiti du pvz ore kabo, ir suktu visus keturis, arba tuos du kurie mesle. kazkas tokio.

Panorama, el klima, reguliuojami amortikai, 7 vietos - standartine 4 duru II pajero forma, vat 2 duru pas mane tik panoramos nerac MirktNakcius startavocuz 11, iki 9 galima buvo drasiai nusneketi.