Butai Brangs!

Butai Brangs!

Noreciau tokio pastatelio, jei parauciau is kur pinigelio, tai toki butuka sau irengciau Gerai Myliu … Echhh Šypsena.

man labiausiai žopel ascona patinka Cha cha

Kad ne Ascona ten Cha cha

Nors gal ir Ascona… Cha chaRetai bepamatysi tokių… Liūdnas

eilinis kadras, del kokiu publikavimo visi , iskaitant nuotraukos autoriu, rekia, nezinau kodel daba nieks nerekia…

Na, jeigu tamstos akis butu “atidirbta”, tai pamatytum, kad visu pirma, cia ne vienas kadras Mirkt

ne apie tai kalbu, eiline strojke kuriu lietuvoj milijonai pagrazinta su potosopa, kur ce menas?

Tamsta visada gali turet savo nuomone Mirkt (P.S. Niekur nerdandu parases prie sios foto kad cia - menas)

Cha chatame ir kampas, paskui patys pykstat kad kazkas deda brisiu visokiu nuotraukas… vot prisiziui neatidirbtom akim tokiu kadru ir deda…

oksana Gerai

turbut su potozopa jungei i hdr’a… Kodel dejai ta geltona ala crossprocesa?

Jeigu ne menas, tai kazkuo kitu fotografija turejo but idomi, antraip kodel nusprendei parodyt visiems?..

Atlikimas iš techninės pusės. Ar čia miAninykai tokie bohemiški, kad techninė pusė jiems neberūpi? Šypsena

Manau, jog nera daug prasmes diskutuot apie recepta, jei patiekalas gavosi beskonis. Ziurovas valgo patiekala - rezultata, o ne recepta.

Na gal mano požiūris kitoks - jei pamatau techniškai tvarkingą nuotrauką + užkabinančią akį - aš ją suvalgau. O kuomet dar žinau, koks yra procesas pačio pagaminimo - tai suteikia tam dar šiokį tokį prieskonį Šypsena

O kaip del techniskai tvarkingos + nekabinancios? Šypsena

Bado zodziuose tiesos yra, kadre lengvas balaganas, akys sokineja nuo detaliu iki oksanos nelabai yr kur uzsikabint. Is kitos puses yra ideja, apie nekilnojamo turto tendencijas, tai jau butu kazkas konceptualaus. Galileo, manau detaliu traukimo demonstruotinas pavizdys turetu but extremalesnis, ce palyginus lengva forma Šypsena nesipykim Linksmybės

As su jumis visiskai sutinku, jog kadre - lengvas balaganas. Tiesiog sia nuotrauka ir jos pavadinimu norejau parodyti kiek absurdiska viena is musu gyvenimo aspektu - nekilnojamojo turto rinka Šypsena Gal kiek per mazai aprasiau - cia lyg ir parodija puikiu apartamentu, geros naujos masinos, geru keliu ŠypsenaJei nepavyko, tai nepavyko, reiskia kazka padariau ne taip Šypsena Tik nesipykit Šypsena

niekas nesipyksta visi tik turi savo nuomone Šypsena