Bus graziausia kai LA Lakers visa sezona vikdamiesi is paskos....

Statau Alus kad laimes L.A. Lakers Šypsena

Laimes Dalasas.

Statau Alus Alus kad ciampai bus ne Lakers ir dar + Alus jei tai bus Kings. (nors nesupyxiau jei Maveriksai pasiimtu ziedus)

O aš nieko nestatau,nes ir taip aišku,kad tie avipapiai leikeriai šiemet nieko nelaimės.Maloniausia būtų žiedą užmauti Sabui,nors tie Bleizeriai irgi nelabai patinka.O šiaip nesupykčiau,jei Dalasas ar Sakramentas laimėtų.

NeNeNe

Pagyvensime pamatysime,nera prasmes dabar gincytis.
Kas liecia Dallas man siais metais jie irgi patinka.

A sakaj tau seis metajs patinka MavericsCha chanu bet kazkajp man nuojauta kuzda kad prajtais metajs save lajkei didzeausiu La Lakers fanuCha chao kazkada tikreause sirgaj uz bulls.ble nesuprantu iskur atsiranda tokiu zmoniu kurie serga uz tuos kurie lajmiNekaltasble as gyvenime niekad nesirgau ir nesirgsiu nej uz La lakers nei uz Mavericks ar taj KIngs vien delto kad jie lajmi daug ta sezona,ble jau kokius 5metus sergu uz New York Knicks ir toliau sirgsiu nors sy sezona jie vieni is autsajderiu nba.Bet vistiek jau gereau nervuotis kaj pralajmi megstama komanda,nej dziaugtis pergalemis tu kurie ta sezona gereausei varoNekaltas

nu man tai leikeriai nepatinka, ypac nuo tu laiku kai SABA su portlendu padare 7 rungtynese. Bet pagal ju dabartini zaidima jie jau pradejo isivaziuoti, idomu koks balansas paskutiniu zaistu rungtyniu. Man asmeniskai atrodo kad Spurs yra vieni is realiausiu kandidatu, nors taip noretusi pamatyti super finale SABALaimingas

"Lakers" - "Timberwolves" 106:96 vienos is paskutiniu rungtyniu. Kaip matome nors ir minesota stovi auksciau bet pakankamai nemazai gauna. Todel Leikers ateitis tikrai neaiski.

…jeigu ir laimes [nelabai tikiu] tai tikrai ne taip lengvai kaip pernai ar uzpernai…Šypsena

Tajcia ir tajp aisku,nes sy sezona jau nebera tajp kad vakaru ekipos dominuoti tajp smarkeai nba.Manau seis metajs ir rytu komandos turi gan reales galimybes tapti cempionajs.Pacers,Nets siuo metu ira pakankamaj gereaj sukomplektuotos ekipos kovoti del cempionu tituloNekaltas

lii kandidatai kings ir mavs. O kaip su rytais bus tai pasakyti labai sunku. Akmenuota teisingai sako play ofai nuo reguliaraus nba skiriasi labai daug. Nors lakers daba ir gryba pjauna per play ofus gali daug staigmenu ismest.

didelis optimistas manau laimes blazers arba mavs

is tikro tai cia taip jau atsitiko, kad LA sedejo apacioj - tai shako nebuvimas. o ir jam atsiradus neatsigavo is karto komanda. ju prie luzeriu prirasyti nebuvo galima. ir jie is esmes vis dar yra viena stipriausiu komandu. taigi visko gali buti, kad po stiprios kovos jie nukerta na kad ir tarkim… spursus. tada jie toliau eina vietoj spursu (salyginai) ir gauna salyginai silpnesnius varzovus (nes yra vietoj 3 komandos). va ir skirtumas. jie dabar gaus tarkim stipresni varzova nei gautu budami auksciau. o beje dar nieks nezino, kiek jie pakils. blazeriai biski grybauna jau, jazzus galima aplenkti, taigi gali LA pakilti net i kokia 4 vieta. paziuresim Kietas

anyway as tikiuosi kingsu ir maveriksu patirtis didesne neu praeita sezona, BEJE viena is geriausiai pasipriesinusiu komandu buvo SA spurs, nors serijos rezultatas nekoks, taciau LA isplesdavo pergales pabaigoje, kai visas rungtynes vesdavo spurs.

na o apie rytus galime pamirsti Labas kazkurie bus auka super finale Baisu

Kazka cia nupjoviai Cha cha
Siaip as visada L.A. Lakers fanas o Dalas man patinka uz siu metu pastangas.Beto neprivalau aiskinti kaip ir kodel.

Sekmes Labas

Gerai

Joks cia optomizmas
as uz CAVS sergu Cha chaNekaltas
bet ne uz LA Lakers
tik man atrodo kad jie visi ramus, ir kad laukia atkrintamuju
ir nie kiek nepergyvena kad yra ne sezono lyderiai
P.J. juos dzenbudizmu nuramino Cha cha

nespjauk i vandeni nes dar gali reiketi is ju gerti. Nekaltas

pastaruoju metu lakers tikrai galingai atrodo, kiek sezono pradzia buvo blanki, net paskyciau tragiska, ant tiek dabar situacija pasikeite.

oi visko gali buti, atviszelgiant i zaidejus, ju rezultatus, PATIRTI ir ypac Philo patirti, oi visko gali buti ! Nekaltas

Jus paziurekit paskutinius Lakers rezultatus . Jie vel iskovojo pergale. KAd tik neprivestu tai juos prie gero. Oi nenoreciau ju matyti Finale
Žliumbia

Jei vel L.A. Lakers laimes, dziaugsios ne tas zodis ir ne viena litra Alus suvartosiu. Cha cha