burbuliukai, kaip juos panaikinti?

RCX buciau zinojus buciau net sitos nuotraukos cia nekelus Šypsena

ar ant visu nuotrauku tas burbulas buna toje pacioje vietoje ?ar ju kiekis keiciasi ?

… o kame esme?

siaip burbulai buna arba nebuna kai fotkinu su blicu

mano kuklia nuomone, dulkes ant objektyvo cia nieko detos… bet errare humanum est Nekaltas

siaip jus irgi, brangus sventieji, nepykit, bet nuotrauka - jega. joj labai daug sudeta (greiciau - netycia susidejo). ir tas linxmai-distrofiskas dede, ir tautinio plakato krastas, ir vandeninga siena, ir tos aktu sales uzuolaidos, kazkaip patekusios i sita, hm, tipiska-pasilaiciu-ar-bet-kokio-kito-tarybinio-rajono kambari, visas tas romantiskasis interjeras… bet cia, matyt, dar nedaug kas supras. besisocializuojanti mena Šypsena

Tavo izvalgumas geras, bet si karta ne ten, kur reikia ŠypsenaO jei griztant prie esmes?

Galiu atsakingai pasakyti , kad tai greiciausiai demele ant negatyvo. Ant vidines objektyvo puses negaletu toks didelis buti ( burbulas ). Reiketu nuo negatyvo nupust visas dulkes ir atsargiai su SPIRITU ( galima ir skruzdziu ) ivilgitu vatos gabaliuku nuvalyti. Siaip sia paslauga normalus laborantas turetu minilabe suteikti.

bet tas burbulas tik sioje nuotraukoje yra

Tokias demes deda visi pigesni skaitmeniniai fotoaparatai fotografuojant su blykste, ne isimtis ir Canon a70

Iš tikro. Man su A70 jau buvo keli tokie kadrai…Kas per fignia??? Jei būtų dulkė, tai visose…O čia…

Audrioshka1 : Tu dabar dar atsakingiau paporink, kur gi tas negatyvas skaitmeniniam fotike? Cha cha

Nakamichi vadinasi teks su tais burbulais susitaikyt , nes nusipirkau per pigu fotoaparata Nustebęs

ramoonas vat butent kad nevisose nuotraukose burbulai yra Nekaltas o tau tokie kadrai gavosi fotografuojant su blicu?

Yep. tik su blicu…Kai actumas iki objekto didelis, nepakanka šviesos…ir burbulas…Bet ne visose, gal 1 iš 20…

viskas viskas lygiai taip pat ir pas mane, tik dabar klausimas ar tai tikrai dulkes

Juokiasi

galejo ir ccd pareiti jei ilga laika buvo nukreiptas i kokia ryskia sviesa

Geras ten ziuriu daiktas gabo…shone!!!

Na neyersk eterio