buna ir taip... Omni ir privati kompanija. Ir as

buna ir taip… Omni ir privati kompanija. Ir as

Pries metus pasirasiau metine sutarti su Juru Kroviniu kompanija (ten pats ir dirbu), kad naudotis Omnitel paslaugomis, top4 paslaugomis. Kaip zinia tas planas buvo duodamas tik stambioms imonems. Sutarties metai baigesi, bet kai noriu dabar atsisakyti ju ir omnitel paslaugu, suzinau, kad balandzio 19d. imone pratese sutarti su omnitel dar metams ir as apie tai nieko nezinojau. Imone uz mano pokalbius neapmoka.
Kas cia netaip? Lygtais negali manes priversti naudotis rysiu pries mano valia ir tuo labiau kad sutarties metai pasibaige. Ka daryti? Ar jie turi tokia teise be mano zinios pratesti sutarti ir kad as toliau naudociaus rysiu. Tokiu kaip as ten yra ir daugiau kuriems baigesi sutartis.
Buvau omnitelyje, bet tenais pasake, kad imone pratese sutarti, kuri baigsis 2004 04 19. Ir omnitelis nezada jos nutraukti, nes kompanija pasirasydama sutarti gavo kazkokiu lengvatu ar pigesniu telefonu. Bet as tai nieko negavau, net negalvojau kad kazkas gali pasirasyti tokia sutarti manes neatsiklauses. Kaip cia susitvarkyti, zadu atiduoti kortele kompanijos atstovui kuris pasirase ta sutarti, bet vis tiek is algos atskaiciuos. Ka daryti

Imone turejo sudaryti su darbuotojais vidaus sutari, kad darbuotojas naudojasi telefonu jos vardu, o apmoka pokalbius darbuotojas. Jeigu tokios sutarties, kurioje nurodytas naudojimosi terminas nesudaret ar nepasirasei, gali drasiai nueiti pas imones atstova ar vadova ir kategoriskai pareiksti, kad daugiau nebesinaudosi ju kortele. Priversti neturi teises.

va cia geras klausimas, beje taip buvo ir mano motinai.Be jos zinios ir parasu buvo pratesta sutartis.Ji toje imoneje jau nebedirbo tai nebuvo taip sunku nutraukti sutarti.Bet va Tau labai lojant gali netaip nuskilti…Cia jau ziurek ir kombinuok pats, Omnitelis tikrai Tau nieko nepades - cia ne ju reikalas.Aiskinkis su savo darboviete.

pries veja nepapusi, jei jau taip daroma tai atsiras pretekstas daug rekaujant pasalinti is darbo…

man irgi taip atrodo, kad neturi teisės priversti, bet ar vistiek neatskaičiuos iš algos? O del tos vidinės sutarties, tai jau ji pasibaigė (1 metai praėjo)

Čia kalba ne šiaip apie kokia šaraškino kontorą, o rimtą Jūrų krovinių kompaniją. Čia jei sužinos tokius dalykus generalinis, neaisku kuriam grės atleidimas iš darbo. Ar man (ir dar kokia 10, kurie nori atsisakyti) ar tam kuris tas sutartis pratesė

is algos atskaiciuoti neturi teises, taip pat kaip ir pratesti sutarti be Tavo zinios.

tokiu atveju eik ir pasakyk, kad nebeketini naudotis suteikta sim kortele/mobiliuoju telefonu ir ramiai naudokis/nesinaudok tuo operatoiumi ir tuo planu kuris Tave tenkina.

Optimaliausias varinatas: parasyk prasyma imones vadovui, nurodyk vidaus sutarties numeri ir pasirasymo data, parasyk, kad nebenori naudoti "Omnitel" paslaugomis imones vardu. Gali nurodyti ir priezasti (nebutina). O cia jau ju reikalas, kur jie ta kortele des.

Paskiau parasyk kaip sekesi Labas

Tokios pacios nesamones del sutarciu pratesimo yra ir Alytaus AB "Dainava" zmones iseidami net is darbo nesusitaria del numerio atsisakymo, perraso i mini plana…

rytoj busiu darbe ir paziuresiu, kas man ten gausis. Parasysiu apie tai
Pavargęs

Kaip teisininkas galiu pasakyti, kad sutarciu pratesimai yra jas pasirasiusiu asmenu problema. Bus daug triuksmo, nes imonese tuo reikalu uzsiima daugiausiai durniai, neziuri kur parasus deda.

tai as teisus ar ne? o kad triuksmo bus taiTaip. tas kuris sutartis pratesinejo, gavo kazkokios naudos sau ir galvojo kad tie "durniai"Ignoruoju toliau dziaugsis nerealiu omnitel teikiamu dziaugsmuPavargęs

ech, tas omnitelis, tas pats buvo ir mano motinai(dirba ligoninej), nuejo atsisakyt top4, sako negalima , o jei labai nenori kortos , tai susirask koki kita daktara kuris naudosis ta kortele. o kas nores seno numerio, kad jam skambinetu ir ieskotu kazkokios Marytes? tai vargais negalais per 1 menesi surado moteriske, kuri prigalaude ta top4, ir 2 men vargo , atsakinedama kad cia nera tokios ir tokios, kad pasikeite numeris, va jos naujas numeris. ACIU OMNITELIUI UZ SITUOS PATOGUMUS…

Bent jau kaip AB "Dainava" darbuotojai buvo pasirase vidaus sutarti, kad darbuotojas naudojasi sim kortele vienerius metus nuo isdavimo, metai praejo darbuotojai jos tikrai nepratesinejo, o dabar gaunasi, kad su omniu ji pratesta be darbuotoju zinios.
P.S. tas amuo kuris buvo atsakingas uz tarpininkavima tarp Dainavos ir Omnio jau atsiskaites is darbo…

na ka gi… bus pamoka ateiciaiIgnoruojuPavargęs. Tipo, kai as tik su darboviete noriu nutraukti sutarti, jie is karto perduoda mano duomenis i omniteli, o toliau jau ryskinkis su omniu. Ten irgi beprasmiska, nes mano numeris sutartyje dar iki 2004 04 17 (imone su omniu sudare sutarti). Kortele numesk jiems i snuki, - alga kentes ir t.t. Gudrias sutartis buvo susuke, tiek mano imone, tiek ir omnis. Esu priverstas omnyje persivesti i privatu abonenta, kad nors po metu pabegciau is OMNITELIgnoruojuIgnoruoju, o kitaip pazyznena. Omnis griebiasi radikaliu priemoniu, kad tik islaikytu savo abonentusVeeeVeeeVeee

Arba dar vienas variantas prasyk, kad laikinai: iki 0,5 metų išjungtų tavo numeriuką. O paskui matysi ka daryt, gal kitam atiduos, gal tarifai bus geri ir t.t. paslaugos mokestis 25 Lt.

tai cia omnitelyje reikia prasyti? o sutartis pusei metu dar neprasites?

Bijau sumeluoti, bet man atrodo prasitesia…